Fenerbahçe'nin Eski Baskani Aziz Yildirim, Düzce'de Isminin Verildigi Bulvari Gezdi

Fenerbahçe Kulübünün eski baskani Aziz Yildirim, Düzce Belediye Baskani Faruk Özlü'nün daveti üzerine kente gelerek adinin verildigi bulvari gezdi.Belediyeden yapilan açiklamaya göre, çocuklugu Düzce'de geçen ve Belediye Meclisinin onayiyla kentteki bir bulvara ismi verilen Yildirim, sehirdeki spor yatirimlarini inceledi.

Daha sonra isminin verildigi bulvari gezen Yildirim, fotograf çektirdi.

Yildirim, yeni açilan Mutfak Sanatlari Merkezi'ne de giderek yapilan çalismalardan dolayi Özlü'ye tesekkür etti.

Aziz Yildirim, Düzce'nin sporla anilmasindan her zaman mutluluk duyacagini ve bir bulvara isminin verilmesinin gurur verici oldugunu belirtti.

Düzce'nin kendisi için özel bir sehir oldugunu aktaran Yildirim, "Burada büyüdüm ve burada spora basladim." ifadesini kullandi.

Belediye Baskani Özlü de Aziz Yildirim'in her zaman Düzcelilerin yaninda oldugunu vurgulayarak, sunlari kaydetti:

"Aziz Yildirim'in Düzce'ye ve Düzce'nin spor camiasina kattigi deger önemli. Aziz Yildirim'in ziyaretinden büyük memnuniyet duydum. Kendisi ihtiyaç duydugumuz her anda Düzce'nin yaninda. Kendisinin döneminde hizmete giren Fenerbahçe Topuk Yaylasi Tesisleri de Düzce'mizin tanitimi açisindan çok önemli. Kendisine Düzce'mize yaptigi yatirimlar ve verdigi önemden dolayi tesekkür ediyoruz."

Spor yatirimlarinin devam ettigine isaret eden Özlü, "Düzce'mizi spor sehri haline getirmek için çalisiyoruz. Ilimizdeki çocuk ve gençleri spora yönlendirmek için paydas kurumlarla Spor Akademisini kurduk. Binlerce çocugumuz spor yapmaya basladi. Böylelikle altyapimizi da güçlendiriyoruz. Diger yandan Siralik bölgemizi spor kampüsü haline getiriyoruz. 10 bin kisilik stadyum yapiyoruz. Su anda yedek stat yapiliyor, tenis kortlari, basketbol ve voleybol sahalari yapilacak. Düzce'mizin adi, spor alanlarinda daha çok duyulacak. Sporla gelecege yatirim yapiyoruz." degerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.