Engelli Vatandaslar Adina Fidan Diktiler

Kahramanmaras’ta sosyal sorumluluk projeleri kapsaminda engelli vatandaslarin evlerine gidilerek kendi adlarina fidan dikimini gerçeklestirildi.

Engelli Vatandaslar Adina Fidan Diktiler
Göksun ilçesi Degirmendere Prof. Dr. Mehmet Saglam Ilkokulu /Ortaokulu, sosyal sorumluluk projeleri ile gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanligi tarafindan desteklenen 30862 Nolu Kodla Göksu’num Projesi ile ilgili olarak ögrencilere Robadik kodlama sinifi kurarak, ögrencilere Robadik kodlama dersleri verildi.

Proje Koordinatörü Ferhan Küçüksahin yaptigi açiklamada " Gençlik ve Spor Bakanligi tarafindan desteklenen 30862 Nolu Kodla Göksu’num Projesi ile bu hafta beldemizde bulunan Bireysel Tanisi ve engelli olan vatandaslarimizin evlerinde ziyaret ederek onlarinda bir fidani olsun istedik, birlikte fidan diktik. Basta kendileri ve aileler bu durumdan çok mutlu oldular. Bu bir baslangiç daha güzel çalismalar ile engelli vatandaslarimizin yaninda olacagiz" dedi.

Okul Müdürü Bülent Demirel, okul hizmetlisi Ömer Tapan esliginde engelli ve bireysel tanisi olan vatandaslara çesitli hediyeler verildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.