Edremit'te PTT Mobil Araci Hizmet Vermeye Basladi

Van’in Edremit ilçesinde, vatandaslarin tüm PTT islemlerini gerçeklestirebilecekleri ‘PTT Mobil Araci’ hizmet vermeye basladi.

Edremit'te PTT Mobil Araci Hizmet Vermeye Basladi
Edremit Belediyesi, belediye hizmetlerinin yani sira vatandaslarin çesitli taleplerinin giderilmesi noktasinda da kurumlar arasi köprü olusturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Edremit merkezde bulunan PTT subesinin birçok mahalleye uzak olusundan dolayi harekete geçen Edremit Belediyesi, özellikle Esentepe, Erdemkent ve Erenkent mahallelerinde hizmet verecek olan bir subenin kurulmasi yönünde olan talepleri çözüme kavusturdu. Talepler dogrultusunda PTT Bas Müdürlügü ile görüsmelerde bulunan Edremit Belediye Baskani Ismail Say, yasanan talebin çözülmesi noktasinda fikir alisverisinde bulundu. Kisa sürede TOKI’lere hizmet verecek bir noktaya mobil araci servis edilirken, vatandaslarin tüm islemlerinin yapmalarina olanak sunuldu.

Konu ile ilgili açiklamalarda bulunan Edremit Belediye Baskani Ismail Say, Edremit TOKI’ler bölgesi basta olmak üzere ilçede bulunan tüm vatandaslara hizmet verecek olan mobil aracin vatandaslara hayirli olmasini diledi. Baskan Say, “Mobil aracimiz, TOKI’ler kavsagimizda bulunan Fen Isleri Müdürlügümüz garajinda konuslandirilmistir. Burada her gün mesai saatleri içerisinde hizmet verecektir. Vatandaslarimiz, Mobil PTT ile havale, çek islemleri, posta, kargo, kredi karti tahsilati, anlasmali kurumlara ait elektrik ve su tahsilatlari gibi merkez ve subelerde gerçeklestirilen tüm islemlerin yapilabilecekler. Vatandaslarimizin talebinin aninda karsilanarak çözüme kavusturulmasinda gerekli hassasiyeti gösteren Van PTT Bas Müdürlügümüze tesekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.