Bizim Toptan Mugla'daki Yeni Adresinde Hizmet Vermeye Basladi

Bizim Toptan CEO'su Hüseyin Balci: 'Bizim Toptan olarak Türkiye genelinde 70 ilde 173 satis noktamizda ülkemiz için katma deger yaratmaya, ticaretin, tedarikçilerin ve müsterimizin yaninda olmaya devam ediyoruz. Hem yeni magazalar açarak hem de var olan magazalarimizdan ihtiyaç duyulanlari yenileyerek ülke çapinda yayginligimizi ve hizmet kalitemizi her geçen gün artiriyoruz'

Bizim Toptan, Mugla'nin Mentese ilçesindeki yeni magazasinda hizmet vermeye basladi.

Bizim Toptan'dan yapilan açiklamaya göre, Mugla'da toplam 5 magazasi bulunan Bizim Toptan, Mentese ilçesinde yeni adresinde, daha modern ve yeni tasarimli magazasiyla müsterilerine hizmet veriyor.

Dijital kanallardan verilen siparislerin istenilen gün ve saatte magazadan teslim alinmasini saglayan "Tikla Gel Al" dijital siparis hizmetini Mentese'deki yeni magazasinda da kullanima sunan Bizim Toptan, bu sayede müsterilerine daha hizli ve konforlu bir alisveris imkani sagliyor.

Bizim Toptan'in profesyonel satis destek ekibi PROSAF da Mentese magazasini merkez alarak kurumsal müsteriler, restoran ve oteller ile akaryakit istasyonu marketleri gibi ev disi tüketim noktalarina hizmet veriyor.

Açiklamada görüslerine yer verilen Bizim Toptan Üst Yöneticisi (CEO) Hüseyin Balci, sunlari kaydetti:

"Bizim Toptan olarak Türkiye genelinde 70 ilde 173 satis noktamizda ülkemiz için katma deger yaratmaya, ticaretin, tedarikçilerin ve müsterimizin yaninda olmaya devam ediyoruz. Hem yeni magazalar açarak hem de var olan magazalarimizdan ihtiyaç duyulanlari yenileyerek ülke çapinda yayginligimizi ve hizmet kalitemizi her geçen gün artiriyoruz. Yeni adresine tasidigimiz magazamizla da müsterilerimize sundugumuz kesintisiz, güvenilir ve konforlu hizmeti Mentese'de de sürdürecegiz."

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.