Baskan Akin'a Yagli Güresler Için Tesekkür Plaketi

Urganli Mahalle Muhtari Tarik Kayabas ve azalari Turgutlu Belediye Baskani Çetin Akin’a Turgutlu Yagli Güres organizasyonu için tesekkür plaketi takdim etti.

Baskan Akin'a Yagli Güresler Için Tesekkür Plaketi
Turgutlu Belediye Baskani Çetin Akin, Baskan Yardimcilari Ahmet Daskan, Evren Erbas Ser ile birlikte Urganli Mahalle Muhtari Tarik Kayabas ve azalarini makaminda misafir etti. Ziyarette Urganli Mahalle Muhtari Tarik Kayabas ve azalari 10 Ekim’de Urganli Er Meydaninda düzenlenen Turgutlu Yagli Güresleri’nin unutulmaz anlara ev sahipligi yaptigi için Baskan Akin’a tesekkür plaketi takdim etti.

Sözlerine plaket için tesekkür ederek baslayan Turgutlu Belediye Baskani Çetin Akin, “Urganli Er Meydanimizda gerçeklestirdigimiz Turgutlu Yagli Güreslerimiz Kirkpinar Güreslerini aratmayan müsabakalar ile Turgutlu’muza unutamayacagi anlar yasatti. Bunun için çok gururluyuz. Bugün Urganli Mahalle Muhtarimiz ve azalarinin nazik düsünceleri ise gururumuzun üzerine mutlulugu ekledi. Muhtarimiza nazik düsünceleri ve anlamli plaketleri için bir kez daha tesekkür ederim. Turgutlu’muzda daha güzel etkinliklere imza atmak için var gücümüzle çalismaya devam edecegiz” dedi.

Urganli Mahalle Muhtari Tarik Kayabas ise, “Baskanimiz Çetin Akin göreve geldigi günden bu yana her mahalleye oldugu gibi mahallemize de önemli desteklerde bulundu. Ilçemizde düzenledigi ve tüm Türkiye’de konusulan güres organizasyonu için Belediye Baskanimiz Çetin Akin’a ve emegi geçenlere tesekkür ederiz.” seklinde konustu.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.