Avukatin Süpermarkette Asansör Bosluguna Düsme Ani Güvenlik Kamerasina Yansidi

Mugla'nin Bodrum ilçesinde, kadin avukatin bir süpermarketin asansör bosluguna düsme anini gösteren güvenlik kamerasi kaydi ortaya çikti.

Yalikavak Mahallesi'ndeki yazliginda tatil yapan avukat Aygin Kuruloglu, yaklasik 3 ay önce alisveris için evlerine yakin bir süpermarkete gitti.

Markette dolastigi sirada peynir almak için reyona yönelen Kuruloglu, yük indirme asansörünün boslugunu fark etmeyerek yaklasik 4 metre yüksekten zemine düstü.

Saglik ekibince ilçedeki özel bir hastaneye kaldirilan Kuruloglu'nun ayaginin kirildigi tespit edildi.

Kuruloglu, taburcu olduktan sonra polise giderek market yetkilileri hakkinda sikayette bulundu.

Kuruloglu, gazetecilere, olayla ilgili iddianame hazirlanmasini beklediklerini söyledi.

Yük indirme bindirme asansörünün etrafinda hiçbir güvenlik önleminin alinmadigini iddia eden Kuruloglu, "Talus kemigim kirilmis. Tedavim hala devam ediyor, henüz ayagim iyilesmedi. Ihmali olan kim varsa onlardan sikayetçi oldum. Daha sonra tazminat davasi da açacagim. Orada ölebilirdim, sakat kalabilirdim ya da kucagimda çocugum da olabilirdi. Bu süreçte maddi manevi büyük sikintilar geçirdim. 1,5 yasindaki bebegimle de ilgilenemedim, hayatimiz altüst oldu." diye konustu.

Kuruloglu, baslattigi hukuk mücadelesini sonuna kadar sürdürecegini dile getirdi.

Öte yandan kadin avukatin asansör bosluguna düsme ani marketin güvenlik kamerasina yansidi. Görüntüde reyona yönelen Kuruloglu'nun bosluga düsmesi ve durumu fark eden market çalisanlari ve müsterilerin yardim için gelmesi yer aliyor.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.