Bursa Valisi Küçük'ten Polis Ekiplerine Yeni Yıl Ziyareti

Bursa Valisi İzzettin Küçük, çevik kuvvet ekiplerini ziyaret etti.

Çevik kuvvet polislerinin yeni yılını tebrik eden Vali Küçük, her türlü olaya cansiperane müdahale eden çevik kuvvet polislerine teşekkür etti. Bir düşünürün "Bizi öldürmeyen şey daha güçlü kılar" sözünü anımsatan Bursa Valisi İzzettin Küçük, "Bütün bu badirelerde, başta hain 15 Temmuz kalkışması olmak üzere Fırat Kalkanı operasyonu ve canlı bomba saldırılarında şehit olan asker, polis ve vatandaşları minnetle ve şükranla anıyorum. Bugünü idrak ediyorsak, huzur ve güven içinde yılbaşını kutluyorsak ve rahatça gezebiliyorsak bu durum onların canlarını vermeleriyle mümkün olmuştur" dedi.

Milletin birlik ve beraberliğine hiç kimsenin zarar veremeyeceğini belirten Küçük, “Milletimiz olan bitenin farkındadır. Tuzaklara ve provokasyonlara asla kapılmamıştır. Türkiye’de son bir yılda olan hadiselerin başka ülkelerde 10 yılda gerçekleşmesi mümkün değildir. 2017 yılının ülkemiz adına çok daha parlak geçeceğine inanıyorum. Yılın son günlerinde Suriye’deki savaşın ateşkese varması bu ateşkesin de bir süre sonra inşallah bir barışa evrilmesi durumunda Türkiye çok önemli bir sorun prangasından kurtulmuş olacaktır. Bütün menfi, olumsuz saldırılara rağmen 2017 yılından umutlu olmamız için pek çok neden var. En karanlığını gördük ve ışık da o en karanlığın olduğu noktadan itibaren kendini gösterecektir. Bursa halkının ve ülkemizin yeni yılını tebrik ediyorum. Sağlık, barış ve huzur diliyorum" diye konuştu.

Güvenlik ve asayiş olmak üzere her alanda yeni yılla ilgili bütün tedbirleri alındığını belirten Küçük, “Sağlık, elektrik, yol ve itfaiye gibi her alanda tedbirliyiz, hazırlıklıyız. Vatandaşlarımız yeni yıla huzur, gönül ferahlığı ve sevinç içinde girecekler. Hiçbir endişeleri olmasın. Güvenlik kuvvetlerimiz 24 saat hazır ve nazırdır. Hiçbir kaygı ve endişeye mahal yoktur" ifadelerini kullandı.

Vali Küçük’e, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ile şube müdürleri eşlik etti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI