Uşak Valisi Çakacak: 2011'in başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum

Uşak Valisi Özdemir Çakacak, 2011 yılına kamu kurumlarını ziyaret ederek girdi. Belediye İtfaiye Müdürlüğü, Cumhuriyet Polis Merkezi, 112 Acil Sağlık

Uşak Valisi Özdemir Çakacak, 2011 yılına kamu kurumlarını ziyaret ederek girdi. Belediye İtfaiye Müdürlüğü, Cumhuriyet Polis Merkezi, 112 Acil Sağlık Merkezi, Uşak Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Ünitesi'ne giden Çakacak, buralarda çalışanların yeni yılını kutladı. Ayrıca 2010'un son ve 2011'in ilk bebeğine altın taktı. Vali Çakacak'a, İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin ve İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Albay İsmail Özcan eşlik etti.

İtfaiyede Belediye Başkan Vekili Nejat Çolak'ın karşıladığı Vali Çakacak, ardından Cumhuriyet Polis Merkezi'ne geçti. Çakacak, burada ve daha sonra gittiği 112 Acil Sağlık Merkezi'nde yeni yıl pastası kesti.

Ziyaretlerinin sonunda bir açıklama yapan Vali Özdemir Çakacak, "Acılarıyla, sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2011 yılının ülkemizde sevgi, saygı ve kardeşliğin güçlenmesine, birlik ve beraberlik duygularının daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum." dedi.

GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI