DİZİ / YER GÖK AŞK 73. BÖLÜM FOTO GALERİ

Yer Gök Aşk dizisinin 73. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölüm özeti:

Şeref 'in Hamiyet yüzünden can çekişmesi Sultan 'ın gözünü döndürür. Artık Havva 'nın intikam planını Sultan ele alır ve hemen harekete geçer. Hamiyet, Yılmaz 'a Şeref 'le geçmişteki ilişkisinin hesabını sorar. Ancak Yılmaz 'dan alacağı tepki hiç de umduğu gibi olmaz.

Yusuf, Bade 'nin hamileliğiyle yakından ilgilenmeye başlar. Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için doktora beraber gitmeleri için ısrar eder. Bade hemen bu durumdan kurtulmanın bir yolunu bulmalıdır.

Yılmaz, Şeref 'in başına gelenleri Remzi 'den öğrenir. Hastaneye gider ama Şeref 'le karşılaştığında, umduğundan da zor anlar yaşayacaktır. Celal Münevver 'e aşk dolu bir mektup yazar.

Ne yazık ki, ikisi de bu mektubun nelere yol açacağının farkında bile değildir. Cüneyt, Havva 'dan ümidini kesmiş, üstelik Havva 'nın önce onu şikayet etmesi çok ağırına gitmiştir. Cüneyt 'in Havva 'ya hoş olmayan bir sürprizi olacaktır.

Sultan ne yapıp edip, şeytana pabucunu ters giydirecek bir plan yapar. Havva 'nın geleceği, Münevver 'in iki dudağı arasında saklıdır artık.