DİZİ / YALAN DÜNYA 84. BÖLÜM FOTO GALERİ

Yalan Dünya Dizisi 84. Bölüm özeti:

Alsancaklar ' da nişan telaşı var
Kanal D ' nin sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya”, bu akşam da kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Alsancaklar ' ı nişan telaşı sarıyor. Nişanı ucuza getirmeye çalışan Timur, Vasfiye ile mekan konusunda anlaşıyor ama Alsancaklar büyük bir sürprizle de karşı karşıya kalıyor. Alsancaklar maddi durumları nedeniyle nişanı ucuza getirmeye çalışırlar. Ancak Kocabaşlar ' ın iğneli laflarını da gururlarına yediremezler.

Kara kara ne yapacaklarını düşünürlerken Orçun ' dan parlak bir fikir gelir. Vasfiye ' nin Esentepe ' de havuzlu villası vardır, üstelik bahçesi de nişan için müsaittir. Timur ve Çiğdem bu fikre balıklama atlarlar. Ancak Vasfiye ' den evi kiralamak umulduğu kadar kolay olmaz.

Vasfiye evine uygun kiracı olup olmadıklarına karar vermek için Alsancaklar ' ı daha yakından tanımak ister. Vasfiye zırt pırt bahane ile evlerine girip çıkarken Timur, Çiğdem ' den, yaşlı kadının geçen hafta salonlarında kaldığını gizlemek için elinden geleni yapar. Zerrin ' in başı ise Nursel ile derttedir.

Bünyamin ailesi ile barışmıştır ve Karakaşlar Zerrin ' in nasıl bir yerde çalıştığını öğrenmek için Starvars Pavyona gelmek isterler. Bu ani ziyareti kazasız belasız atlamak için Tülay ile Zerrin harekete geçerler. Pavyonu nezih bir ortam gibi nasıl göstereceklerini planlayan ikili, müşteri olarak bir figüran ajansı ile anlaşır. Gülistan ile Deniz arasında ise nişan elbisesi krizi çıkar.

Deniz ' in almak istediği kıyafetleri fazla seksi bulan Gülistan hepsine bir kulp bulur ve almaz. Tülay ' dan ayrılan Selahattin ise kendinde imaj değişikliğine gider. Çapkınlık turları için gece alemine akan Selahattin, Emir ' in yeni üstü açık arabasını da ödünç alır.

Nişanı ucuza kapattıklarını zanneden Alsancaklar büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırken, Selahattin ise Emir ' in yeni arabasını flört ettiği kadına kaptırır. Nursel ' lerin pavyona geldiği gece Starvars ' ı ahlak zabıta ekibi basar.