Beyaz Gazete Ana Sayfa Beyaz Gazete Galeri

Fotoğraf GalerisiDİZİ / BUGÜNÜN SARAYLISI 10. BÖLÜM FOTO GALERİ

Ana Sayfa
Foto Galeri
DİZİ
Bugünün Saraylısı 10. Bölüm Foto Galeri
Bugünün Saraylısı 10. Yeni Bölüm Fragmanı ATV ekranlarında yayınlandı. Ayşen Savaş'ın kirli oyununu öğrenir. Bugünün Saraylısı'nda Ata Bey ve Ayşen'i çok zorlu günler beklemektedir. Bir yandan Fatih Ayşen'e olan ilgisinden dolayı olaylarda uzak duramaz.

Bugünün Saraylısı Dizisi 10. bölüm özeti:

Ata, Savaş'ın kendisine kurduğu tuzağı fark ederek Savaş ile yüzleştiğinde, Katipoğlu ailesini derinden sarsacak başka bir gerçek ile daha karşılaşır ve Atıf'ın tasarımları çaldığını öğrenir. Bu ihanetten en büyük payı Feride alır.

Ayşen tüm samimiyeti ve saflığı ile hataları telafi etmeye çabalarken hem kendisini hem Ata'yı farkında olmadan büyük bir çıkmaza sürükler.

Süreyya'nın Fatih'e olan aşkı günden güne derinleşip kontrol edilemez bir noktaya gelir. Fatih bir yandan Süreyya ile uğraşırken diğer yandan kendi gerçekleriyle yüzleşmesinin zamanı geldiğini anlar. Artık ne Katipoğlu'nun ne de Ataman'ların ve ne de iki ailenin tam ortasında duran Fatih için hayat eskisi gibi olamayacaktır.


BUGÜNÜN SARAYLISI - 9. Bölüm Özeti
11 Ocak 2014, Cumartesi 20:00

Savaş herkese ve her şeye rağmen Ayşen'e olan aşkını Ataman'ların 20.yıl kutlamalar ısırasın da ilan edince, başta Ata ve Rezzan olmak üzere, Ataman ve Katipoğullarının dengeleri alt üst olur.

Bundan en büyük paylardan birini alan Neslihan bu kadar aşağılanmayı kaldıramaz. Ancak Rezzan'ın işbirliği sayesinde biraz da olsa sakinleşir.

Savaş'ın uzun zamandır planladığı ve Ata Katipoğluna kurduğu tuzak, başarıya ulaşmış, Ayşen'in bilmeden alet olduğu bu tuzak, Ata'nın yıkılmasına kadar gidecek olan yolun kapılarını aralamıştır.

Ata Katipoğlu için, hayatının en zor günleri başlamıştır.
Güncel Videolar «geri 1 ileri»

BENZER FOTO GALERİLER

Bugünün Saraylısı 24. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 30. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 12. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 35. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 7. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 5. Bölüm Foto Galeri

HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız. Norm Yazılım
Ajanslar
yukarı