DİZİ / BENİ BÖYLE SEV 67. BÖLÜM FOTO GALERİ

Beni Böyle Sev Dizisi 67. Bölüm özeti:

Ayşem ve Ömer karşılarında polisi görünce şoke olur. Ayşem Zeyno ' yu korumak için elinden geleni yapar. Ancak Ömer ' in Zeyno ile ilgili şüpheleri vardır. Melda Ömer ' in tarafını tutarak Ayşem ' i sinir eder.

Karakola götürülen Zeyno çaresizlik içinde bir komploya kurban gittiğini anlatmaya çalışır. Nitekim Tahir ' in ziyareti işin rengini değiştirir. Aklı Zeyno ' da kalan Tolga arkadaşı Metin ' le beraber ev bulma derdindedir.

Bu arada Tolga ' nın okulda sürpriz bir ziyaretçisi vardır. Bu sürpriz ziyaret, Tolga ' nın yıllardır uykusunu kaçıran korkunç geçmişin de ipuçlarını verir. Reyhan ' ın geri dönmesi Mazhar ' ı allak bullak eder.

Reyhan da ondan farklı değildir. Birbirlerinden kaçmak için ellerinden geleni yaparlar ama bu o kadar kolay degildir. Sevinç tam sevdiği adama kavuşmak üzereyken hayatına giriveren Reyhan ' dan hiç hoşlanmaz.

Binlerce kilometre uzakta da olsa Reha bir kez daha Eda ve Nail ' in hayatını zora sokmayı başarmıştır. Her ikisi de Menteş belasından nasıl kurtulacaklarını düşünürler. Ancak Eda ondan habersiz hareke geçer Ömer yaşadığı sıkıntılardan Ayşem ' in haberi olmasını istemez. Bu arada Melda'nın söz vermesine rağmen yaptıgı büyük hata Aysem'i Allah bullak eder.