Beyaz Gazete Ana Sayfa Beyaz Gazete Galeri

Fotoğraf GalerisiDİZİ / ARKA SOKAKLAR 333. BÖLÜM FOTO GALERİ

Ana Sayfa
Foto Galeri
DİZİ
Arka Sokaklar 333. Bölüm Foto Galeri
Arka Sokaklar Dizisi 333. Bölüm özeti:

Ekip, eski bir polisin yardımına koşuyor!
Ekip, oğlu kaçırılan eski polis Servet ' in yardımına koşuyor.

Pınar, Ali ' ye ikinci çocuk baskısına kaldığı yerden devam etmektedir. Hüsnü, Suat ' ı akşam yemeğe çıkartmak ister. Ancak Suat çeşitli bahanelerle reddeder. Asıl sebep ise, Suat ' ın bir göğsü yokken kendini eksik hissetmesidir. Hüsnü bunu anlayınca Suat ' a silikon göğüs yaptırtmak için harekete geçer.

Leyla ' nın yakın bir arkadaşının düğünü vardır. Düğüne Murat ile gitmek ister. Murat kabul eder. Leyla çok sevinçlidir.

Emel, Suat ve Nazike, Ayla ' lara giderler. Konu, Murat ve Leyla ' dır. Suat ve Ayla, Murat ' ın ne kadar acı çektiğinden ve Leyla ' nın ne kadar hanım bir kız olduğundan bahsedip, Emel ' i biraz olsun rahatlatmaya çalışırlar.

Rıza ' nın telefonları günlerdir ekranda Servet yazan biri tarafından çalmaktadır. Rıza telefonlarına cevap vermez. Servet ' in kızı kanserdir, hastane masraflarını karşılamak için Necip ' ten borç almış, geri ödeyememiştir. Necip bir taraftan, hastane bir taraftan para diye bastırır. Servet yine destek için eski arkadaşı Rıza ' yı arar ancak cevap alamaz. Servet teşkilattan atılmış bir polistir. Rıza ile de güzel anıları yoktur.

Arif Müdür toplantı odasından içeri girer. Arif, Servet ' in kızının tedavisi için para topladıklarını söyleyince, Rıza telefonları açmamakla yaptığı hatayı anlar. Necip, Servet ' in oğlu Bora ' yı kaçırtır ve karşılığında parasını ister. Servet artık tıkanmıştır ve kuyumcu soygunu gerçekleştirir. Hastanenin parasını öder. Oğlunu kurtarmanın peşine koşarken Rıza ile karşı karşıya kalırlar.

BENZER FOTO GALERİLER

Arka Sokaklar 240. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 253. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 292. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 318. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 315. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 283. Bölüm Foto Galeri

HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız. Norm Yazılım
Ajanslar
yukarı