Beyaz Gazete Ana Sayfa Beyaz Gazete Galeri

Fotoğraf GalerisiDİZİ / ARKA SOKAKLAR 326. BÖLÜM FOTO GALERİ

Ana Sayfa
Foto Galeri
DİZİ
Arka Sokaklar 326. Bölüm Foto Galeri
Arka Sokaklar Dizisi 326. bölüm özeti:

Mesut, Cevher ' i vuruyor!
Mesut son hamlesini yaparak Cevher ' in e-mailine Sadık ' ın çektiği ifadesini gönderir.

Mesut metruk mekanda Sadık ' ın sorgusuna devam etmektedir. Esra, Nezih ve 2 militan ile kuyumcu soygun hazırlığındadır. Kuyumcu soygununda Esralar polisle çatışmaya girip, kaçmayı başarırlar.

Esra, Nezih ile birlikte Cevher ' in evine gider. Cevher, Nezih ' i ilk kez görmektedir. Arif, artık Sadık ile ilgili bir neticeye varılmasını ister. MİT ne kadar destek olsa da, Sadık ' ın sorgusunun artık yasal olarak yapılmasına taraftardır.

Mesut, Sadık ' ın ifadesini kayıt altına alır. Mesut artık Cevher işini çözmeden emniyete dönmeyecektir. Ekip, kuyumcu soygunundaki şahısları parmak izlerinden tespit eder. Mardin operasyonundan tanıdıkları Esra da vardır içlerinde.

Cevher, Nezih ve Esra ' dan Mesut ' un yerini bulmalarını ister. Korkut ' un yaşadığından Cevher ' in haberi yoktur. Korkut, sefil, perişan halde ortaya çıkar. Mesut son hamlesini yaparak Cevher ' in e-mailine Sadık ' ın çektiği ifadesini gönderir. Cevher yanında Zilha ' nın hayali ile videoyu uzun uzun izler ve her şeyi öğrenir.

Bu sırada haberlerde Korkut ' un yaşadığını öğrenip, Mesut ' a ulaşabilmek için onu bulmaya karar verir. Cevher, ekipten önce Korkut ile karşı karşıya gelmeyi başarır. Mesut, Korkut ' un tehdit ettiği Dündar ile iş birliği yapıp Cevher ' i kendine çekmeye çalışır.

Mesut ' un telefon sinyalinden nerede olduğu bulunur. Ekip hemen desteğe gider. Mesut ve Cevher ' in karşılaştığı metruk mekanda el bombaları patlar. Korkut çatışmadan kaçar. Mesut, Cevher ' i vurmayı başarır. Esra ve Nezih, Cevher ' i araca alıp kaçarlar. Cevher can çekişmektedir.

BENZER FOTO GALERİLER

Arka Sokaklar 328. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 234. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Arka Sokaklar 246. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 304. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 289. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 251. Bölüm Foto Galeri

HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız. Norm Yazılım
Ajanslar
yukarı