Beyaz Gazete Ana Sayfa Beyaz Gazete Galeri

Fotoğraf GalerisiDİZİ / ARKA SOKAKLAR 276. BÖLÜM FOTO GALERİ

Ana Sayfa
Foto Galeri
DİZİ
Arka Sokaklar 276. Bölüm Foto Galeri
Arka Sokaklar 276. Bölüm özeti:

Pınar tartaklanıyor, Ali çılgına dönüyor

Pınar, dilendirilen bir kız çocuğuna yardım etmek istiyor. Kızın uyuşturucu bağımlısı babası, Pınar’ı tartaklıyor. Olayı öğrenince çılgına dönen Ali ve Ekip ise, adamın peşine düşüyor. Yasemin, babası Veysel’in zoruyla dilendirilen küçük bir kız çocuğudur.

Pınar’ın çalıştığı anaokulunun yakınlarında dilenirken görülür. Pınar durumdan Ali’yi haberdar etse de, polisler geldiğinde Yasemin’i bulamaz çünkü, babası fark ettiği an yerini değiştirir. Veysel uyuşturucu bağımlısıdır ve uyuşturucu satın almak için kızının topladığı parayı kullanır.

Torbacı Savaş, Veysel’in devamlı çağırmasından ve parayı denkleştirememesinden şikayetçidir. Savaş’ın patronu Hayri, kızını dilendirdiğini öğrenince kızının peşine düşer. Bu arada Pınar konuyla yakından ilgilenir.

Okulda, diğer okula yardım kapsamında toplatılan kışlık kıyafetlerden vermek ister ancak, Yasemin yine bir görünür, bir kaybolur. Okul çıkışında yanında arkadaşı Füsun ile eve giderken Yasemin’i yol kenarında otururken bulur.

Tam inmiş ilgilenecekken, babası Veysel gelir ve Pınar’ı tartaklar. Pınar’ı hemen hastaneye götüren Füsun, Ali’ye de haber verir. Ali karısını tartaklayanı bulup hıncını çıkarmak ister. Ekip de Ali’ye yardımdadır.

Tesadüfen buldukları telefon numaralarını arayarak emniyetten aradıklarını belirten bir şebeke, insanları terör örgütlerine yardım etmekle suçlayıp, eğer istedikleri adrese, sahip oldukları bütün para, altın vs. ile gelirlerse bu durumdan kurtulacaklarını söylerler. Birçok insanı bu yolla dolandıran şebekenin yeni kurbanı Nazike’dir. Olayı öğrenen Hüsnü delirir.
Güncel Videolar «geri 1 ileri»

BENZER FOTO GALERİLER

Arka Sokaklar 308. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 326. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 316. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 260. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 259. Bölüm Foto Galeri

Arka Sokaklar 293. Bölüm Foto Galeri (Sezon Finali)

HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız. Norm Yazılım
Ajanslar
yukarı