DİZİ / ALIN YAZIM 20. BÖLÜM FOTO GALERİ

Alın Yazım Dizisi 20. Bölüm özeti:

Yiğit, Asya ' ya destek oluyor
Kanal D ' nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç ' ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Yiğit, hayalleri yıkılan Asya ' yı yeniden ayağa kaldırır. Asya ve Yiğit, Asya ' yı bırakan Emine ' yi yakalamak üzere eve giderler. Asya ve Yiğit burada sürpriz bir manzarayla karşılaşırlar. Aysel, biranda hayatına yerleşen Kürşat ' tan kurtulmak ve Asya ' yı bulmak umuduyla bir dedektifle anlaşır. İşler, Aysel ' in planladığı gibi gidecek midir?

Şevki, kendinden habersiz tefeciye giden karısı Zuhal yüzünden insanların gözünde küçük düştüğünü düşünür. Şevki, Zuhal ' e ne yapacaktır? Ercan, Zümrüt ' ün de söylemleriyle Yiğit ' e karşı kendini doldurur ve Asya ' yı, Yiğit ' ten kıskanır. Ercan için bardağı taşıran son damla ne olacaktır? Ercan, gördüklerinden sonra kendince Yiğit ' e nasıl bir ders verecektir?