20-26 Eylül Haftası Gökyüzü Yorumu!

Eda Doğan

Eda Doğan

Herkese yeni bir haftadan merhabalar! Hem yoğun hem de gökyüzünün etkisini oldukça üzerimizde hissettiğimiz bir haftaya giriş yaptık. Salı günü yaşanacak olan Balık Dolunayı ve hafta sonuna doğru Merkür Retrosuna hazırlık süreci bu haftanın duygusal açıdan oldukça yoğun geçeceğinin sinyallerini veriyor. Sizler için 20-26 Eylül Haftası gökyüzü enerjilerini yazdım.

20 Eylül Pazartesi

20-26 Eylül haftasına pozitif bir başlangıç yapıyoruz. Pazartesi günü eğitimle ilgili adımlar atmak ve mevcut işlerimizi tamamlamak için oldukça verimli bir gün olacak. Hafta sonunun yorgunluğunu üzerimizde hissetmemiz sorumluluk bilincimizin önüne geçmemeli. Yeni bir işe başlamak yerine tamamlayamadıklarımıza odaklanalım.

21 Eylül Salı

21 Eylül Salı günü etkilerini derinden hissedeceğimiz Balık Dolunayı gerçekleşecek. Bu Dolunay duygularımızı gün yüzüne çıkaracak. Tartışmalar, ayrılmalar ve bazı işlerin bozulması bu dönemde yaşanabilir. Ani kararlar yerine kendi içimize dönmeliyiz. Salı günü dua etmek, hobilerimizle ilgilenmek, meditasyon yapmak ve kendi iç dünyamıza yönelmek için oldukça iyi bir gün olacaktır.

22 Eylül Çarşamba

Çarşamba günü biraz fevri ve kavgaya meyilli bir ruh halinde olabiliriz. Özellikle otorite figürleriyle tartışmamaya özen gösterelim. Akşam saatlerinde Güneş Terazi burcuna geçiş yapacak. Adalet ve eşitlik ararken duygusal olarak hasar alabiliriz.

23 Eylül Perşembe

Perşembe günü ilişkiler açısından oldukça önemli bir gün olacak. Var olan ilişkilerde ani ayrılıklar yaşanabilir. Fevri kararlar verilebilir. Uzun süredir ilişkisi olmayanlar ise kendini bir anda yeni bir ilişki içinde bulabilir. Temkinli olmaya ve düşünerek hareket etmeye özen göstermeliyiz.

24 Eylül Cuma

Cuma günü Ay Boğa burcuna geçiş yapacak. İştahımız açılabilir ve özellikler sağlıksız yiyeceklere yönelebiliriz. Kilo problemi yaşayanlar iştah kapatacak ya da tok tutacak besinler tüketmeye özen göstermeli. Günün ikinci yarısında ilişkilerinizle ilgili problemler gün yüzüne çıkabilir.

25 Eylül Cumartesi

Cumartesi günü Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam edeceği için keyif kahvaltıları ya da dostlarla akşam yemeği gibi özellikle uzun sofraların kurulduğu ortamlarda bulunabiliriz. Tatlı yememeye ve daha sağlıklı öğünler yapmaya özen gösterelim.

26 Eylül Pazar

Pazar günü retroya hazırlanan Merkür durağan pozisyona geçecek. Asıl Merkür Retrosu etkileri Pazar günü başlayacak. İletişimle ilgili aksaklıklar ve tartışmalar yaşanabilir. Yeni bir işe başlamak, yeni bir karar almak ya da yüksek fiyatlı ürünler almak için pek uygun bir süreç değil. Kendimizi Merkür Retrosuna hazırlayalım!

Bilgi ve Danışmanlık için;
[email protected]