Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Kadir Mısıroğlu Ortadoğu'da Kan ve Gözyaşı - A Haber Deşifre Full (12 Temmuz 2013)

Video Galeri Sayfası

Kadir Mısıroğlu Ortadoğu'da Kan ve Gözyaşı - A Haber Deşifre Full (12 Temmuz 2013)

31837izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Kadir Mısıroğlu Ortadoğu'da Kan ve Gözyaşı - A Haber Deşifre Full (12 Temmuz 2013)


Uğur Mumcu,  İslam,  İsrail,  Kadir Mısıroğlu,  Mossad,  Osmanlı,  A Haber


A Haber'de yayınlanan Mehmet Ali Önel Yönetimindeki Deşifre programına dün akşam tarihçi yazar Kadir Mısıroğlu konuk oldu. ' İslam coğrafyasında yıllardır neden kan ve gözyaşı dinmek bilmiyor? ' sorusuna yanıt arandığı programda Mısıroğlu çok çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Mısır Askeri Darbesi ve Gezi Provokasyonu ile ilgili olarak ' Bu imanın küfürle mücadelesidir, perde arkasında yerli işbirlikçiler vardır ' yorumunda bulunan Mısıroğlu, ' Ne Osmanlı İslam Dünyası'nda istilacı olmuştur ne de Araplar Osmanlıya ihanet etmiştir. İngiliz ve Yahudilerin oyununa gelmişlerdir. Dün yaşanan ne ise bugün de yaşanan odur ' dedi..

' UĞUR MUMCU'YU İSRAİL GİZLİ SERVİSİ MOSSAD ÖLDÜRDÜ '

Gezi Provakasyonu'nun perde arkasında Koç Grubu ve İsrail olduğunu ileri süren Mısıroğlu, 24 Ocak 1993 tarihinde suikaste kurban giden Gazeteci Yazar Uğur Mumcu'nun da İsrail Gizli Servisi Mossad tarafından öldürüldüğünü, devletin de bunu açıklamaya cesaret edemediğini, belirtti…

Türkiye'de geçmişte olan hadiselerin bugün aşama aşama İslam Dünyası'nda gerçekleştiğine dikkat çeken Mısıroğlu, ' Türkiye'de 1926'tan 1938'e kadar 20 bin cami yıkıldı. Ezanı Türkçe okumayana ceza veren devir bir daha geri gelmeyecektir. Ancak bizimkiler din karşıtı tavırları devam ettirmek istiyorlar ' şeklinde konuştu….

13 Temmuz 2013 Cumartesi► BAĞLI VİDEOLAR
► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri