8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Başkanı Aylar -ANKARA

- Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfınca düzenlenen kahvaltı - Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Başkanı Lokman Aylar ile röportaj8 Mart Dünya Kadınlar Günü - Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Başkanı Aylar: - "Ülkemizin bekası için kahramanlıklar sergileyen Mehmetçik'imizi doğuran, onları yetiştiren kahraman annelerimiz ve Mehmetçik'imizin değerli eşlerinin kadınlar gününü kutluyorum"ANKARA (AA) - Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Başkanı Lokman Aylar, "Ülkemizin bekası için kahramanlıklar sergileyen Mehmetçik'imizi doğuran, onları yetiştiren kahraman annelerimiz ve Mehmetçik'imizin değerli eşlerinin kadınlar gününü kutluyorum." dedi.
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfınca, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) misafirhanesinde şehit ve gazi yakınlarının katılımıyla kahvaltı düzenlendi.
Türk milletinin inancı gereği toplumda kadının kutsal bir yeri olduğunu dile getiren Aylar, "Ülkemizin bekası için kahramanlıklar sergileyen Mehmetçik'imizi doğuran, onları yetiştiren kahraman annelerimiz ve Mehmetçik'imizin değerli eşlerinin kadınlar gününü kutluyorum." ifadesini kullandı.
Şehit İsaf Kadınlar Günü Gazi Yakınları Kahramanlık 

8 Mart 2018 Perşembe günü yayınlandı