13 Yaşında Baba Olan Çocuk İngiltere'yi Şaşırttı !

İngiliz The Sun Gazetesi 1. sayfadan verdiği haberde, bebeklerini tutan baba ile annenin fotoğrafına da yer verdi. Genç baba, İngiltere'nin en genç babası olarak tarihe geçti.
İngiltere The Sun 

İngiltere'de 2006 yılında 18 yaşının altında hamile kalan genç sayısı 39 bin olarak çıkmıştı. Bu kızlardan 7 bini de 16 yaşının altında. The Sun ' a konuşan genç baba Patten,

babasından haftalık 10 Sterlin aldığını belirterek çocuğun masraflarını nasıl karşılayacağını bilemediğini bu konuda yardım beklediklerini açıkladı. Patten, ' Çocuğu istiyorduk ama

annem öğrenirse başım belaya girer diye korkuyordum. İnsanların vereceği tepkiden çok korktuk ' dedi. Alfie'nin babası 45 yaşındaki Dennis Patten ise oğlunun durumun

anormalliğini henüz idrak edemediğini, bir bebek sahibi olmakla ilgili olarak tek bildiği şeyin anne ve babasının kendisine yardım edeceği olduğunu söyledi. Küçük anne de

gazeteye yaptığı açıklamada, erkek arkadaşıyla doktora gidip hamile olduğunu öğrendiğinde ağlamaya başladığını ve ne yapacağını bilmediğini ifade ederek, ' Hamile olduğunuzu

öğrendiğinizde, tek düşündüğünüz şey ailenizin sizi öldüreceği oluyor ' dedi. Chantelle Steadman'ın Eastbourne'deki evinde bir odayı paylaşmalarına izin verilen çiftin, hamileliğin

12. haftasında durumu fark ettikleri ve 6 hafta boyunca gebeliği ailelerinden gizledikleri belirtildi. Maisie adı verilen bebeğiyle birlikte dün hastaneden taburcu edilen, 5 kardeş sahibi

Chantelle'in annesi ve 43 yaşındaki babasının işsiz olduğu ve kirada oturdukları kaydedildi.
18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yayınlandı