Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 117. Bölüm: Mete, Tuzağa Mı Düştü?

Video Galeri Sayfası

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 117. Bölüm: Mete, Tuzağa Mı Düştü?

9645izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 117. Bölüm: Mete, Tuzağa Mı Düştü?


Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisi


Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisi 117. Bölüm özeti:

Mete, Arİf'İ kurtarmaya çalışıyor

Mete, Tuğrul ' a Arif ' in yerine söyletmeye çalışıyor ama Tuğrul buna direniyor.

Yer mekan aynıdır ancak, bu kez tutsak olan Tuğrul, ona işkenceye yapan da Mete ' dir. Ancak Tuğrul, Arif ' in yerini söylemekte direnmektedir. Zehra ile parka giden Hasefe Hanım fenalaşarak herkesi korkutur.

Haberi alan Cemile hemen annesinin yanına koşar fakat, yalnız değildir. Yanında Hasefe için endişelenen başka biri daha vardır. Hakan ve Rüya ' nın iş için İstanbul dışına çıkmaları gerekmektedir. Annesinin konuşması ve destek vermesi üzerine Berrin de ikilinin seyahatine katılır.

Baba olacağını öğrenen Soner, çok gergindir. Her şeyin yolunda olduğunu öğrenene kadar hem Bahar ' a hem de kontrol için gittikleri doktora kök söktürür. Osman ise daktilosu ile ilk yazılarını yazmaya başlar.

Onları okumaya da ilk Ayça talip olur. Carolin ve İbo ofiste birlikte çalışmaya başlarlar. Fakat her ikisini de polis haklarında şikayet olduğu gerekçesi ile apar topar karakola götürür. Berrin, Hakan ve Rüya ' nın görüşmeleri bekledikleri gibi gitmez.

Tansiyon bir anda yükselir ve işler kontrolden çıkar. Arif ' i kurtarmak isteyen Mete ise Tuğrul ile onu takas etmeye mecbur kalır. Takas yerine gittiğinde ise onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

29 Mayıs 2013 Çarşamba► BAĞLI VİDEOLAR
► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri