Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 116. Bölüm: Tuğrul, Mete'nin Elinde

Video Galeri Sayfası

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 116. Bölüm: Tuğrul, Mete'nin Elinde

10651izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 116. Bölüm: Tuğrul, Mete'nin Elinde


Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisi


Öyle Bir Geçer Zaman Ki 116. Bölüm özeti:

Mete için intikam vakti!

İntikam peşinde koşan Mete, sonunda aradığı fırsatı yakalıyor ve Tuğrul ' u köşeye sıkıştırıyor. Yarasına pansuman yapılan Soner eve getirilir. Onu o şekilde gören Bahar panik olur. Süleyman, adamlarına Mete ' yi bulmaları talimatını verir.

Mete ise saklandığı yerde Arif ' i kurtaracak uygun anı beklemektedir. Ancak paşanın sürpriz ziyareti bütün planları değiştirir. Tuğrul ve adamlarına karargâhlarını taşıma emri çıkar. İçerde tutulan tüm tutsakların tahliyesi başlar. Karışıklıktan yararlanan Mete, Arif için harekete geçer.

Cemile ise merak ve endişe içinde Mete ' den gelecek haberi bekler. Mesude, her yerde İbo ' yu arar. Ancak İbo ' dan gelen haberler hiç de iyi değildir. İbo, Mesude ' ye boşanma davası açar. Bunu duyan Mesude delirir ve Cemile ' nin yıllar önce yarım bıraktığı işi tamamlamak üzere harekete geçer.

Çılgına dönen Mesude mahallelinin gözü önünde İbo ' nun kolundaki Carolin ' in üzerine bıçakla atlar. Osman ise Arif ' in matbaasını tekrar açma kararı verir. Ayça da ona yardım etmeyi teklif eder. Hakan ile aynı projede çalışmaya başlayan Berrin, onun sık sık Rüya ile baş başa kalmasına bozulur.

Hakan ise Berrin ' in kıskandığını anlar ve çok hoşuna gider. Arif ' i kurtarmak isteyen Mete, Tuğrul ' u yakalar. Onunla baş başa kalan Mete sonunda aradığı fırsatı yakalamıştır. Deniz ' in vereceği tepkiden korkan Bahar bebeği aldırma kararı verir. Bahar ' a ulaşamayan Seda, durumu Soner ' e anlatır. İkili çok geç olmadan Bahar ' ı durdurmak için harekete geçerler.

24 Mayıs 2013 Cuma► BAĞLI VİDEOLAR
► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri