Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Kayıp Şehir Bölüm: Aysel'den 'Kahpe Kader' Yorumu

Video Galeri Sayfası

Kayıp Şehir Bölüm: Aysel'den 'Kahpe Kader' Yorumu

9586izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Kayıp Şehir Bölüm: Aysel'den 'Kahpe Kader' Yorumu


Şehir,  Kayıp Şehir Dizisi


Kayıp Şehir 8. bölüm özeti:

İrfan, Aysel'in kalbini kazanıyor
İrfan ilk maçının sonrasında kameralara söyledikleri ile Aysel ' in kalbini sonunda kazanıyor. Ve, İrfan ile Aysel, geceyi birlikte başbaşa geçiriyor. Ethem ' in, Sadık ' ın kafasına silah dayayıp götürdüğünü gören İrfan, Kadir ' den yardım ister. Ethem ise amacına ulaşır, Sadık ' a yakınlık göstererek onu beladan kurtardığına inandırır.

Abisi ile Ethem arasında kalan Sadık, Ethem ' in yakınlığından etkilenir. Zeynep ile İsmail ' in kaçtığı ortaya çıkar. Vahide ve İdris, soluğu Meryem ' in kapısında alırlar. Ailelerinin yumuşayacağını düşünen İsmail ve Zeynep bir süre sonra geri dönerler.

Meryem, ikisini de affetmezken, Vahideler düğün hazırlıklarına başlamak zorunda kalırlar. Ev sahibi kirayı ödeyemeyen Aysel ' i kapının önüne koyar. Kendini affettirmeye kararlı olan İrfan, Aysel ' in ev sahibinin karşısına dikilir. Kadir ' in kendisini kız kardeşi gibi görmesini kabul edemeyen Zehra, iş yerindeki kutlama yemeğine katılmaktan vazgeçer.

Sadık, İrfan ' ın tüm uyarılarına rağmen, Apaçiler ' den gözaltına alınan arkadaşını kurtarması için Ethem ' e gider. İrfan ise ilk maçına çıkar. Maç sonrası kameralara söyledikleri ile sonunda Aysel ' in kalbini kazanır.

İrfan, geceyi Aysel ' in evinde geçirir. Bunu anlayan Ethem, İrfan ' ın mutluluğunu kursağında bırakır. İsmail ve Zeynep ' in düğününe ise Meryem dışında bütün aile katılır.

12 Kasım 2012 Pazartesi► BAĞLI VİDEOLAR
► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri