Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu 180. Bölüm Fragmanı

Video Galeri Sayfası

Bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu 180. Bölüm Fragmanı

53526izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu 180. Bölüm Fragmanı


Kurtlar Vadisi,  Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi,  Polat Alemdar,  Twitter


Kurtlar Vadisi Pusu 180. Bölüm Fragmanı İzle (Yeni Bölüm)... Kurtlar Vadisi Pusu 180. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 180. Bölüm 31 Ocak'ta ATV'ekranlarında olacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 180.Bölümünde neler olacağı ise merak konusu. Kurtlar Vadisi Pusu 10. Yılında ATV ekranlarında devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçen hafta yayınlan 179. bölümünde Abdülhey Polat Alemdar'a kurşun sıkmıştı. Kurtlar Vadisi Pusu 180.Bölümünde Abdülhey ve Kara da Polat'ın yaşadığını öğreniyor. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 180. bölüm fragmanı...

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 179. Bölümünde Yaşananlar...


Kurtlar Vadisi Pusu tüm kişilerde 14.24 izlenme oranı ve 32.9 izlenme payı, AB Sosyal Statü ' de yüzde 12.04 izlenme oranı ve 28.89 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

HEM REYTİNG, HEM DE SOSYAL MEDYA ŞAMPİYONU


Kurtlar Vadisi Pusu'nun dün akşam yayınlanan bölümüne özel belirlenmiş olan etiketi #öleceğimibilsem Twitter Türkiye TT listesine girmeyi başardı.

POLAT 'IN SAĞLIK DURUMU KÖTÜ

179. bölümde Abdülhey, Sencer ' den aldığı bilgi ve yardımlarla Eşref ' e baskın düzenledi. Ancak o esnada Eşref ' in tehlikede olduğunu bilen Maskeli(Polat) buna son anda mani oldu. Bu arada Maskeli ' nin sağlık durumu iyice kötüye gitmeye başladı. Zor ayakta duran Polat, en yakınındakilere karşı da sert tavırlar takındı. Bu durumu fark eden Ömer Baba onu karşısına alıp konuştu ve bir yenilenme sürecine girmesi gerektiğini söyledi.

VADİ ' DE ORTALIK TOZ DUMAN

Yeni Ak Saçlı Sencer, “naib” olarak kendine Mete ' yi seçti. KGT ' nin başına geçecek kişiyi ise elemanların oy birliğiyle kendilerinin seçmesini istedi ve Akif ile Talha arasında ekip ikiye bölündü. Bu arada Talha ve Mirsad ' ı kendi tarafına çekmeyi başaran Polat, Mirsad ' ı Sencer ' in evine sokarak gizli bilgileri istedi. Fakat Sencer, Mirsad ' ın Maskeli için çalıştığını anladı ve onu öldürdü.

Bölümün final sahnesinde heyecan dolu anlar yaşandı.

Tüm planı Maskeli ' yi Abdülhey ' e öldürtmek için kurgulayan Sencer, sonunda istediğini başardı. Maskeli, Cahit ile birlikte gizli belgeleri almak için Sencer ' in evine girdi. Maskeli ' nin Polat olduğunu bilmeyen Abdülhey ona ateş etti. Kurşun hedefine ulaşacak mı?

28 Ocak 2013 Pazartesi► BAĞLI VİDEOLAR
► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri