Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Bugünün Saraylısı 12. Bölüm Tek Parça Full HD - Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle (1 Ocak 2014)

Video Galeri Sayfası

Bugünün Saraylısı 12. Bölüm Tek Parça Full HD - Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle (1 Ocak 2014)

14417izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Ekrana çift tıklayarak görüntüyü büyütebilirsiniz.

Bugünün Saraylısı 12. Bölüm Tek Parça Full HD - Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle (1 Ocak 2014)


Bugünün Saraylısı Dizisi


Bugünün Saraylısı 12. bölüm tek parça full HD izle, Bugünün Saraylısı son bölüm izle (1 Ocak 2014).

Bugünün Saraylısı'nda Ayşen ve Ata Bey arasında ki buzlar eriyor. Ata Bey Bugünün Saraylısı'nda ailesi ve Ayşen arasında kalmaya devam ediyor. Bugünün Saraylısı göz dolduran kadrosu ve oyunculukları ile hayran kitlesini katlamaya devam ediyor. Bugünün Saraylısı son bölüm izle

BUGÜNÜN SARAYLISI 12. Bölüm Özeti

01 Şubat 2014, Cumartesi 20:00

Ayşen ve Ata Bey'in Arası Düzeliyor
Ayşen cesaret göstererek attığı adım karşısında Ata ile arasını düzeltmeyi başarır. Artık Ata'nın isteği üzerine saklamaları gereken bir sırları vardır. Savaş'ın ise zafer sarhoşluğu uzun sürmeyecektir.

Feride Yalnız Kalıyor
Atıf kendisine bir çıkış yolu ararken, Feride hem Atıf için hem de karnındaki bebeği için yalnız başına mücadele vermektedir.

Fatih Süreyya'nın Yanında
Süreyya karşılıksız aşkının ağırlığını daha fazla kaldıramayarak son noktaya gelir. Fatih'in Süreyya'ya destek olmaktan başka seçeneği yoktur.

Ayşen Zor Durumda
Neslihan'ın, Ayşen'i Savaş'tan uzaklaştırmak için attığı adım ayağına dolanırken, Ayşen'i kaybetmemek için durmadan çabalayan Savaş, gerçeklerle karşılaştığında kendisini iyice intikamı ve aşkı arasında sıkışmış bulur.

BUGÜNÜN SARAYLISI 11. Bölümde Neler Olmuştu ?
25 Ocak 2014, Cumartesi 20:00

Ayşen'in iyi niyetle yaptığı teklif Ata'nın kırılmasına neden olur. Ayşen istemeden de olsa Ata'yı kendisinden uzaklaştırır. Savaş ise Ayşen'i etkilemenin verdiği rahatlık ile yeni hamlelerini planlarken farkında olmadan Ayşen'in cazibesine kapılmaya başlar.

Atıf ihanetinin bedelini öderken tek çaresinin Feride olduğunu fark eder. Feride'yi yeniden kazanabilmek için harekete geçer.

Fatih kendi gerçekleri ile yüzleşebildiği noktada ablası Saliha ile de açıkça konuşabilme gücünü kendisinde bulur. Fatih'in her geçen gün biraz daha kendisinden uzaklaştığını düşünen Süreyya ise kontrolünü iyice kaybeder.

İçinde bulunduğu maddi çıkmaz Ata'yı önemli bir kararın eşiğine getirir. Bu karar hem Katipoğlu'nda hem de Ataman'larda büyük yankı yapar. Ayşen ise cesaretle attığı adım sonucunda nelerle yüzleşeceğini bilmemektedir.

Bugünün Saraylısı büyük oyuncu kadrosu ile her cumartesi akşamı 20:00'da Atv'de...

01 Şubat 2014 Cumartesi► BAĞLI VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri