Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Milli Piyango Yılbaşı 2013 - Yılbaşı Çekilişi 2013

Video Galeri Sayfası

Milli Piyango Yılbaşı 2013 - Yılbaşı Çekilişi 2013

38156izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Milli Piyango Yılbaşı 2013 - Yılbaşı Çekilişi 2013


Maliye Bakanlığı,  Milli Piyango,  Yeni Yıl,  Yılbaşı,  Yılbaşı Çekilişi,  Milli Piyango İdaresi


Milli Piyango Bilet Sorgulama - Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi 2013 Sıralı Tam Liste.. Milli Piyango Yılbaşı 2013... Milli Piyangol 2013 Yılbaşı Özel Çekilişi... Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi 2013.. Milli Piyango yılbaşı çekilişi sonuçları: 6718374. Milli Piyango Amorti Sonuçları 5-4 oldu. Milli Piyango yılbaşı çekilişi sonuçları. Milli Piyango yılbaşı çekilişi sıralı tam liste. Milli Piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye tutan biletler İzmir, Adana, İstanbul ve Muğla'dan satıldı.

Milli Piyango'nun 31 Aralık 2012 yılbaşı özel çekilişinde 45 milyon liralık büyük ikramiye, ''6718374'' numaralı çeyrek bilete isabet etti.

Sıralı Tam Listeyi Görmek İçin TIKLAYIN


Türkiye'nin 24 yıldır TRT ekranlarında ilgiyle izlediği Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi bu yıl canlı olarak yayınlanmayacak.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Kuruluş Kanunu gereği 24 yıldır TRT'den canlı yayımlanan büyük ikramiye çekilişi bu yıl kaynağa takıldı. TRT'ye loto ve piyango çekilişleri için her yıl 5 milyon lira ödeyen Milli Piyango, TRT'nin zam talebini geri çevirince, TRT çekilişleri yayından kaldırdı.

NİSAN AYINDAN BERİ EKRANLARDA YOK
Anlaşması bittiği için Milli Piyango İdaresi'nin loto ve piyango çekilişlerini nisan ayından bu yana yayınlamayan TRT, 45 milyon liralık büyük ikramiyenin de sahibini bulacağı yılbaşı özel çekilişinin de canlı yayımlanmayacağını açıkladı.
Çekiliş halka açık olacak

KENDİ EĞLENCESİNİ KENDİ DÜZENLEYECEK
Çekiliş yayından kaldırılınca Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Ankara 'da stüdyo kiralayıp büyük ikramiyenin çekilişini halka açık yapmaya karar verdi.

Şimdi Ankara'da büyük ikramiye çekilişi için sanatçıların da katılacağı eğlenceli bir program hazırlığı yapılıyor.

TRT HABER OLARAK VERECEK
Karar ile ilgili konuşan TRT yetkilileri ' Anlaşma bitti, haber olarak vereceğiz ' diye açıklama yaparken, Milli Piyango yetkilileri ise yılbaşı özel çekiliş programı üzerinde çalıştıklarını dile getirdiler. İdare ayrıca Maliye Bakanlığı aracılığıyla yeni bir kanun çıkarılması için çalışma yürütüyor. Yeni kanun ile özel televizyonlarla anlaşma yaparak, yayınlardan para kazanmayı hedefliyor.

MİLLİ PİYANGO TARİHİNİN EN YÜKSEK İKRAMİYESİ
Yılbaşında toplam 242 milyon TL ikramiye dağıtacak olan Milli Piyango İdaresi, yılbaşı çekilişi biletlerini 29 Kasım tarihinden itibaren satışa sundu. Tam 40, yarım 20, çeyrek biletin ise 10 liradan satıldığı yılbaşı özel çekiliş biletlerinin büyük bölümü satıldı. Milli Piyango İdaresi, 45 milyon liralık ikramiyenin yanı sıra 5 adet 500 bin, 10 adet 200 bin, 20 adet 100 bin, 30 adet 50 bin, 50 adet 10 bin, 100 adet 5 bin, 200 adet 2 bin ve 300 adet de bin liralık ikramiye verecek.

Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesinin tam bilete çıkması halinde bu, Milli Piyango tarihinin en yüksek ikramiyesi olacak.

31 Aralık 2012 Pazartesi► BENZER VİDEOLAR
SON VİDEOLAR
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri