Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Yalan Dünya 79. bölüm fragmanı izle

Video Galeri Sayfası

Yalan Dünya 79. bölüm fragmanı izle

9185izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Yalan Dünya 79. bölüm fragmanı izle


Yalan Dünya DizisiYalan Dünya izle-Yalan Dünya yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Kanal D'nin komedi dizisi Yalan dünya yine çok komik.Yalan Dünya'da Orçun2un köpekleri olay oluyor.Yalan Dünya her hafta Kanal D'de.

Yalan Dünya, yeni bölümü ile Cuma 20:00'de

Rıza, ailesine birden bire, “Biz, Deniz ile evlendik” diye bir açıklama da bulunuyor. Bu beklenmedik itiraf ise, aileyi şok ediyor.

Esas kriz, Orçun ' un soğuk nedeniyle apartmana aldığı köpekler yüzünden çıkar. Bütün apartmanı Tatarcık böcekleri sarar. Cimri Şehmuz, sadece kendi dairelerini ilaçlatınca, böceklerin hepsi Alsancaklar ' ı işgal eder. Selahattin ' i evden kovduğunu ailesinden gizleyen Gülistan, ani bir Antakya ziyareti çıkartır. Ancak şom ağızlı Vasfiye ' nin, bütün ailenin aynı uçakta olduğunu ve bir kaza anında hepsinin öleceğini söylemesi içlerine kurt düşürür. Böyle kötü talih karşısında geride kalacak olan Orçun için vekil aramaya başlarlar. Gülistan ' ın aileye Bodrum ' da olduğunu söylemesi yüzünden Selahattin, Ahmet ' in evinde kapalı kalır. Ancak aklına yine bir çakallık gelen Selahattin, Karakaşlar ' ın Kurtköy ' deki villalarının anahtarını ele geçirir ve Tülay ' ı oraya atmayı başarır.

Bünyamin ' in hangi enstrümana elini atsa ustaca çalması, Nurhayat ' ın rol yaparken şivesinin Roman ' a çalması iki kardeş hakkında bilinmeyen bir iddianın ortaya atılmasına neden olur. Bünyamin ve Nurhayat aslında Roman ' dırlar. Bu durum Bünyamin ' in hoşuna giderken Nurhayat ' ı delirtir.

Kendini Karakaşlar ' da koordinatör olarak işe aldıran Zerrin, sağlık sigortası kapsamında kalçasını da sigortalatma peşindedir. Annesinin Paris ' e, babasının Şehmuzlar ' a toplantıya gidecek olmasını fırsat bilen Nurhayat, Emir ile Kurtköy ' deki evlerinde kaçamak yapmaya karar verir. Fakat İstanbul ' da etkili olan fırtına nedeniyle tüm uçuşlar iptal edilir. Yıldırım ve Nursel de havaalanına yakın olan villalarına sığınmak zorunda kalırlar. Kocabaşların da Antakya uçuşu iptal olur. İlaçlama yüzünden evlerini açtıkları Alsancaklar ' la geceyi birlikte geçirmek zorunda kalırlar.

Kurtköy ' deki villada ise durum fena karışırken, Deniz, karda kışta Çağatay ' ın evinde unuttuğu yüzüğü Rıza ' ya çaktırmadan geri almaya çalışır.01 Nisan 2014 Salı 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri