Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
O Hayat Benim 3. Bölüm 1. Fragmanı İzle-O Hayat Benim Yeni Bölüm İzle(2 Mart 2014)

Video Galeri Sayfası

O Hayat Benim 3. Bölüm 1. Fragmanı İzle-O Hayat Benim Yeni Bölüm İzle(2 Mart 2014)

11551izlenme
ışıkları kapat Genişlet

O Hayat Benim 3. Bölüm 1. Fragmanı İzle-O Hayat Benim Yeni Bölüm İzle(2 Mart 2014)


O Hayat Benim DizisiO Hayat Benim izle-O Hayat Benim 3. Bölüm 1. Fragmanı-O Hayat Benim Yeni Bölüm İzle(2 Mart 2014). Fox'un en iddialı yapımlarından olan O Hayat Benim dizisi yeni bölümü ile bu pazar ekranlarda olacak.

O Hayat Benim 3. Bölüm'de Neler Olacak ?
Efsun ' a yaptırılan DNA testlerinin sonuçları gecekondunun ortasına bomba gibi düşer. Sonuç, başta Bahar olmak üzere herkesin hayatını geri dönüşsüz biçimde değiştirecektir. Nuran, nihayet fakir mahalleden kurtulup konağa gitme hayali ile eşyaları toplar, ancak olaylar istediği gibi gitmez.

Hırsları, Nuran ' ı öz kızı Efsun ' la karşı karşıya getirecektir. Bu arada konakta herkes diken üstündedir, hayatlarını hiç tanımadıkları bir kızla paylaşmak zorunda mı kalacaklardır? Ve diğer tarafta Ateş, Mehmet Emir ' i mahvetmek için kızını kullanmaya karar verir. Ateş ' in intikam planı hem Efsun ' u hem de Bahar ' ı etkileyecektir.


O Hayat Benim 2. Bölümde Neler Olmuştu ?
Mehmet Emir, yıllar sonra kavuştuğu güya kızını alıp götürmek ister. Ancak Efsun onun kendisi için bir yabancı olduğunu söyleyip reddeder. Nuran kızının bu fırsatı tepmesi karşısında öfkeden deliye döner. Oysa Efsun ' un planı kendisini ağırdan satmaktır.

Efsun ' un zengin bir adamın kızı olduğu haberi mahalleye bomba gibi düşer. Alp anında Bahar ' ı siler ve bütün ilgisini Efsun ' a çevirir. Oysa Efsun ' un zengin hayata geçmesinin önünde dağ gibi bir engel vardır. Hülya ' nın istediği DNA testi...

Ve hayatının elinden alındığının farkında olmayan Bahar, Ateş ' e karşı kıpırtılar hissetmeye başlar yüreğinde. Ateş de sırlarına rağmen Bahar ' dan hoşlanmaktan kendini alamaz...

O Hayat Benim her pazar Fox Tv'de...25 Şubat 2014 Salı 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri