Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Karadayı 58. Bölüm 2. Fragmanı İzle-Karadayı Yeni Bölüm Fragmanı İzle (10 Şubat 2014)

Video Galeri Sayfası

Karadayı 58. Bölüm 2. Fragmanı İzle-Karadayı Yeni Bölüm Fragmanı İzle (10 Şubat 2014)

19978izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Karadayı 58. Bölüm 2. Fragmanı İzle-Karadayı Yeni Bölüm Fragmanı İzle (10 Şubat 2014)


Karadayı Dizisi,  Yargıtay,  Yargıtay HakimiKaradayı izle-Karadayı 58. Bölüm 2. Fragmanı İzle-Karadayı Yeni Bölüm Fragmanı İzle (10 Şubat 2014). Karadayı yeni bölümde Nazif Kara ve Mehmet Saim bey karşı karşıya geliyorlar. İki baba çocukları için kozlarını paylaşıyorlar. Feride ve Mahir ise birbirlerine verdikleri sözü tutuyorlar.

Karadayı 58. Bölüm Full HD Tek Parça İzle-Karadayı Son Bölüm İzle(10 Şubat 2014 Pazartesi)

KARADAYI 58. Bölüm Özeti
10 Şubat 2014, Pazartesi 20:00

Feride merhametine yenik düşerek Suna'ya evini ve hayatını açar. Mahir ise bundan habersiz evdeki ilk akşamları için hazırlık yapmaktadır. Kapı açılıp eve girdiklerinde sadece Mahir'in hazırladığı sürpriz bozulmayacaktır. Aynı zamanda Feride ile hayatlarını da alt üst edecektir.

Feride Mahir'in gönlünü almak, gözlerden uzak, hasret gidermek için küçük bir tatil ayarlar. İki sevgili mahcup ama sevgi dolu saatler yaşarken, bunun hem ilişkilerine hem de Nazif'in hürriyetine mal olabileceğinden habersizdirler. Çünkü Mehmet Saim bu tatilden haberdar olur.

KARADAYI 57. Bölüm Kısa Özeti
03 Şubat 2014, Pazartesi 20:00
Feride ve Mahir, Turgut'un tutuklanmasıyla bir nebze rahatlarlar. Ancak Mahir, Turgut'un üstüne demir parmaklıkların kapandığını görmeden huzur bulmayacaktır. Cezaevi yolunda kimsenin aklına gelmeyen bir sürpriz onları beklemektedir.

Feride'nin de adliyede beklemediği iki misafiri vardır. Annesi ve Yargıtay Hakimi. İkisi de aynı anda Feride'nin karşısına çıkarlar. Kerime Hanım ise bu fırsatı değerlendirip, Feride'nin nişanı attığını hakime söylemeye karar verir.

Mahir ve Feride'nin arası, gazetede çıkan haber yüzünden açılır. Mahir Feride'ye Kabadayılardan uzak duracağına söz verir. Nilay'ın kaçırıldığı öğrenen Mahir, kardeşinin emanetiyle, Feride'ye verdiği söz arasında sıkışıp kalırken, karakoldan gelen kötü haberle sarsılır.
08 Şubat 2014 Cumartesi 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri