Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Kaçak 19.Bölüm Tek Parça Full HD İzle-Kaçak Son Bölüm İzle HD(25 Şubat 2014)

Video Galeri Sayfası

Kaçak 19.Bölüm Tek Parça Full HD İzle-Kaçak Son Bölüm İzle HD(25 Şubat 2014)

11865izlenme
ışıkları kapat Genişlet

Görüntüyü büyütmek için ekrana çift tıklayın

Kaçak 19.Bölüm Tek Parça Full HD İzle-Kaçak Son Bölüm İzle HD(25 Şubat 2014)


Atv,  Kaçak,  Kaçak DizisiKaçak izle-ATV Kaçak izle.Kaçak 19.Bölüm Tek Parça Full HD İzle-Kaçak Son Bölüm İzle(25 Şubat 2014).Kaçak'ta bu hafta Serhat Ekibi ve Topçuoğlu güçlerini birleştiriyorlar. Rusyalı ve Ertan'ın karşına daha güçlü bir rakip olarak çıkmak için anlaşan Kaçak ekibimiz ve Topçuğlu, Rusyalı'nın yeni deposu bulup imha ediyorlar. Bunun üzerine Rusyalı Serhat'a ulaşmak için Topçuoğlu'nu kaçırıyor ona işkence ediyor. Bakalım Kaçak'ın ilerleyen bölümünde bizi neler bekliyor.

KAÇAK 19. Bölüm Kısa Özeti
25 Şubat 2014, Salı 20:00

Serhat, Dadaylı ve Nazmi, Ertanların yeni deposunun yerini bulur ama orayı ele geçirmek için daha fazla kişiye ve iyi bir plana ihtiyaçları vardır. İki düşman Serhat ve Topçuoğlu bir kez daha bir araya gelirler ve Ertan'a karşı yeni bir plan yapıp birlikte çatışmaya girerler.

Diğer taraftan Nurgül'ün Umut'tan duyduğu bir cümle kafasında soru işaretleri oluştururken Ertan ile ilgili gerçekler de yavaş yavaş karşısına çıkmaya başlar.
Depoda olanları duyan Ertan, İsmet Ali Topçuoğlu'nu kaçırır ve Rusyalı'ya götürür.

Yapacak bir şeyi kalmayan Merve, Serhatlardan yardım ister. Planlar umdukları gibi gitmez. Rusyalı'nın elinde hem Merve hem de İsmet Ali Topçuoğlu vardır.

KAÇAK - 18. Bölümde Neler Yaşanmıştı ?
18 Şubat 2014, Salı 20:00

Rusyalı ile yeni uyuşturucu işinde ortak olan Ertan, Sarı Erol ve Bici Nihat çalışmalara başlar. Parfüm şişelerindeki sıvı uyuşturucular anında piyasaya yayılır ve çok talep görür. Nurgül, Ertan'ın çirkin planından habersiz her geçen gün ondan daha çok hoşlanmaya başlar.

Ertan ve adamlarının uyuşturucu işine başladıklarını duyan İsmet Ali Topçuoğlu, Serhat, Dadaylı ve Nazmi istemeden de olsa ilk kez aynı tarafta mücadele ederler. Bu birliktelik Ertan'a çok pahalıya mal olur.


Kaçak her salı Atv ekranlarında.

25 Şubat 2014 Salı 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri