Türkiye'nin en geniş haber portalı
ANA SAYFA Güncel Ekonomi Siyaset Spor Dünya Sağlık Teknoloji Eğitim Kültür-Sanat Yaşam Magazin 3. Sayfa Televizyon
Kaçak 16. Bölüm Full Tek Parça HD - Kaçak Son Bölüm İzle

Video Galeri Sayfası

Kaçak 16. Bölüm Full Tek Parça HD - Kaçak Son Bölüm İzle

26202izlenme
ışıkları kapat Genişlet


Görüntüyü büyütmek için ekrana çift tıklayabilirsiniz

Kaçak 16. Bölüm Full Tek Parça HD - Kaçak Son Bölüm İzle


Kaçak DizisiKaçak izle-Kaçak son bölüm izle. Kaçak 16. Bölüm Full HD İzle. Kaçak tek parça izle. Kaçak Full HD tek parça izle. Kaçak dizisi ATV.

Kaçak 16. bölümde Serhat ve ekibi koca dayağına maruz kalan bir kadına yardım ediyorlar. Kadın kocasından gelen tehtidlerden korkarak Serhat'lara ulaşır. Fakat Serhat ve ekibi yetişemeden kadının kocası yapacağını yapmıştır. Ekibimiz adamı bulur ve hastenelik ederler.

Bunun yanı sıra Merve ailesinden kopma derecesine gelmiştir ve çocuğunu tüm bu olup bitenden uzaklaştırıp ikisi için ayrı bir dünya kurmak ister. Ertan bunları öğrendiğinde çok kızar ve Merve'yi fena halde döver. Serhat bu sefer eski aşkına yardım edecektir.

KAÇAK 16. Bölüm Yaşananlar
28 Ocak 2014, Salı 20:00

Serhat ve Ekibi Koca Dayağına Karşı
Serhat, Dadaylı ve Nazmi onlardan yardım isteyen Pınar isimli bir kadının hayatını kurtarır.

Merve Ertan'dan Dayak Yiyor
Ertan'ın oğlunun veli toplantısına gitmesi Topçuoğlu ailesinde büyük bir depreme yol açar. Gitgide babasından uzaklaşan Merve, hayatına dair yeni bir adım atar. Bu adım yüzünden Ertan ile karşı karşıya kalan ve şiddetli dayak yiyen Merve'nin imdadına Serhat yetişir ve o anda beklenmeyen bir şey olur.

Kaçak 15. Bölümde Neler Olmuştu;
21 Ocak 2014, Salı 20:00

Ölü Adam; Serhat, Dadaylı ve Nazmi'yi yanmaktan son anda kurtarır. Bu olayla birlikte Rusyalı'nın da bu üçlüden haberi olur. Kimsesi olmayan tinercileri toplatıp piyasaya sürülecek yeni ilaçlar için zorla denek olarak kullandırtan bir çetesi bulunan Rusyalı'nın yaptığı bu işlerden Şahingöz sayesinde Serhatların da haberi olur ve çetenin peşine düşerler.

Merve, Ertan'a oğlunu göstermek istemez. Ertan, Topçuoğlu çiftliğinin kapısına dayanır ve silahlar çekilir. Ertan her fırsatta Nurgül'e kendini sevdirmeye çalışır. İsmet Ali Topçuoğlu'nun malvarlığına sahip olmak için plan yapan Ertan'ın, eski kayınpederinden gelecek atak karşısında eli kolu bağlanır.
28 Ocak 2014 Salı 
Dizinin Diğer Bölümleri
SON EKLENEN DİZİ VİDEOLARI
www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Kapat (X)
Öne Çıkanlar
Çok İzlenenler
Günün Manşetleri