USD (Alış - Satış) : 5,36 - 5,37 EURO (Alış - Satış) : 6,10 - 6,11

Ehliyet sınav sonuçları TC no ile öğrenin

Ehliyet sınav sonuçları TC no ile öğrenin! Ehliyet sınav sonuçları TC no ile rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ehliyet sınav sonuçlarını MEB açıkladı. Ehliyet sınav sonuçları sorgula! İşte Ehliyet sınav sonuçları...

Diğer / 04 Ocak 2011 Salı 14:16
Ehliyet sınav sonuçları TC no ile öğrenin

Ehliyet sınav sonuçları açıklandı. 18 Aralık ehliyet sınav sonuçları bu sayfada! MEB ehliyet sınav sonuçları meb.gov.tr adresinde ve bu sayfada olacak. 18 Aralık ehliyet sınavı sonuçları sorgulama paneli. 18 Aralık'da yapılan ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Edinilen bilgiye göre 18 Aralık 2010 tarihinde yapılan Ehliyet sınavının sonuçları 3 -10 Ocak tarihleri arasında açıklanacak. Ehliyet Sınav sonuçları açıklandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır ve TC. Kimlik no ile Ehliyet sınav sonuçları öğrenilebilecektir.

Ehliyet sınav sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız 

18 Aralık 2010 tarihinde binlerce sürücü adayı ehliyet sınavına girmişti. Ehliyet sınav sonucunu öğrenmek isten sürücü adayları ve ehliyet derecesini yükseltmek isteyen binlerce sürücü ehliyet sınav sonuçlarının açıklanacağı günü heyecanla bekledi ve sonuçlar açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen ehliyet sınavının sonuçları açıklandığı anda sitemizde yer alacaktır. Ehliyet sınavından geçerlilik notunu alan kişiler ise sonuçların açıklanmasından 1 veya 2 hafta sonra direksiyon sınavına girecek. Direksiyon sınavı sonuçları ise aynı gün açıklanacaktır.

DÜNYANIN İLK EHLİYET SAHİBİ

Dünyadaki ilk sürücü belgesinin sahibi günümüz otomobillerinin muciti olarak görülen, Karl Benz'dir. İcat etmiş olduğu Motorwagen'in çıkarttığı gürültü ve rahatsızlık yüzünden Mannheim vatandaşları Benz'den şikayetçi olmuş bunun üzerine Benz, yetkili kurumlardan kamu alanlarında arabasını kullanabilmesine olanak tanıyan bir izin belgesi almıştır.

Taşıt kullanılabilmesi için sürücü belgesini zorunlu kılan ilk ülke Prusya'dır - 29 Eylül 1903.

18 Aralık Ehliyet Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 18 Aralık 2010 MTSS sınav sonuçları açıklandığı andan itibaren siteniz beyazgazete.com adresinde yayınlanacak.18 Aralık 2010 MTSS Ehliyet sınav sonuçları bu gün açıklanması bekleniyor. Ehliyet Sınavı sonuçlarını bekleyen adaylar sabırsızlıkla sınav sonuçlarını bekliyorlar...

Her iki sınavdan da geçen sürücü adaylarını ehliyetlerini almak için emniyet müdürlüklerinde zorlu bir süreç bekliyor. Ehliyetlerini almak isteyen adaylar sonuçlarını öğrenmek için bilgisayar başından ayrılmıyorlar. MEB 18 Aralık Ehliyet sınav sonuçlarını bu hafta içerisinde açıklaması bekleniliyor. Ehliyet Sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz beyazgazete'de aynı anda yayınlanacaktır. 18 Aralık Ehliyet Sınav Sonuçları için aktif olacak olan linke tıklayarak sonuçlarınızı öğrenebileceksiniz..

Her iki sınavdan da geçen sürücü adaylarını ehliyetlerini almak için emniyet müdürlüklerinde zorlu bir süreç bekleyecek.

Ehliyet sınav sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız  (link aktif olacaktır)


Ehliyetsiz harç parası fazla!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Yılmaz Tankut, harç parasının yüksek olmasından dolayı sürücü adaylarının kursu başarıyla bitirmiş olmasına rağmen ehliyetini alamadıklarını bildirdi.

Tankut, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in cevaplaması talebiyle verdiği yazılı soru önergesinde, "Ülkemizde milyonlarca insanın, gerek özel ihtiyaçtan dolayı gerekse iş bulabilme amacıyla başta otomobil olmak üzere dolmuş, otobüs, kamyon ve iş makinesi gibi araçları kullanabilmek için ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ancak harç paralarının yüksek olmasından dolayı bugün on binlerce vatandaşımız, sürücü kurslarındaki derslere girerek sınavı geçmesine ve hak etmesine rağmen ehliyetini alamamaktadır" dedi.

Ehliyetine el konulanlar SÜDGE eğitimiyle ehliyetlerine kavuşabilecek

Kars İl Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı ve Sosyal Hastalıklar Şubesi tarafından Sürücü Davranışlarını Geliştirme Eğitimi (SÜDGE) düzenlenecek. Alkollü araç kullanımı nedeniyle sürücü belgelerine el konan sürücülerin katılmaları zorunlu olan SÜDGE programının başvuruları başladı.

Kars Sağlık Müdürü Dr. Fahri Sevinç, ehliyetleri Emniyet Müdürlüğü'nce alınan sürücülerin, belgelerine el konulduğu tarihten itibaren 12 ay içinde ilgili birime müracaatlarının zorunlu olduğunu söyledi.

18 ARALIK EHLİYET SINAV SORULARI VE CEVAPLARI AÇIKLANDI!

18 Aralık Ehliyet Sınavı B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

18 Aralık Ehliyet Sınavı H Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

18 Aralık Ehliyet Sınavı C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

18 Aralık Ehliyet Sınavı A1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

18 Aralık Ehliyet Sınavı F-G Sınıfı Soruları ve Cevap AnahtarıMilli Eğitim Bakanlığı resmi sitesinde 18 Aralık tarihinde yapılacak olan Ehliyet Sınav yerleri belirlendi. Ehliyet Sınav Yerlerini öğrenmek için aktif linke tıklayarak TC no ile Ehliyet Sınavına gireceğiniz yeri öğrenebilirsiniz. İşte 18 Aralık Ehliyet Sınav yerleriniz....

-18 aralık sınavına 21 kasım 1992 doğumlular B sınıfı -- 21 kasım 1988 doğumlular c-d-e sınıfı ehliyet için ve yaşını daha önce doldurmuş olanlar müracat edebilir.
-18 aralık 2010 ehliyet sınavı için son başvuru tarihi 22 kasım 2010 mesai bitimidir.
-18 aralık sürücü belgesi sınavı ücretinin yatırılabilmesi için bankaların sistem açılış tarihi 1 kasım 2010 dir.
-18 aralık sürücü kursu sınavı için bankaya sınav ücreti parasını son yatırma tarihi 3 aralık 2010 dir.
-Bu tarihe kadar kayıt olamayanlar için bir sonraki ehliyet sınavı tarihi şubat 2011 dır.
-18 aralık ehliyet sınav sonuçları açıklandıktan sonra direksiyon sınavı yapılacaktır.
-18.12.2010 ehliyet sınavı nın direksiyon sınav tarihi istanbul için 08-09 ocak 2011 dir..Bu tarihten sonra yine iki haftada bir ek direksiyon sınavları vardır..Kurslarınızla irtibata -geçersiniz.
-18 aralık ehliyet sonuçları açıklanma tarihi 11 ocak 2010 dur..
-18 aralık ehliyet sınav soruları sınavı takip eden hafta içi yayınlanacaktır

AĞRI'DA EHLİYET SAHTECİLİĞİ

Ağrı’daki ehliyet sınavında sahtecilik: 16 gözaltı

AĞRI'da sahte belgelerle başka kişilerin yerine ehliyet sınavına girmeye çalışan 16 kişi gözaltına alındı

Kentte bugün sabah saatlerinde yapılan ehliyet sınavında polis geniş güvenlik önlemleri aldı. Sınav salonuna girmek isteyen adayların kontrolleri sırasında 16 kişi yakalandı. Bu kişilerin başkalarının yerine sıvava sahte belge ile girmek istedikleri belirlendi. Gözaltına alınan 16 kişiyle ilgili soruşturma sürüyor.

DİYARBAKIR'DA EHLİYET SAHTECİLİĞİ

Diyarbakır'da bugün yapılan ehliyet sınavında, cevap anahtarı cep telefonuna mesaj olarak gelen 7 kişi gözaltına alındı. Sınav görevlileri tutanak tutarken polis kişileri gözaltına aldı.

Cep telefonuyla kopya çekilmesi olayı Diyarbakır'da yaşandı. Sınav gözetmenlerini şaşkına çeviren olay Diyarbakır Şehitlik semtindeki 100. Yıl İlköğretim Okulu'ndaki ehliyet sınavında yaşandı. Yazılı sınava girenlerden 7 kişinin üzerinde bulunduğu iddia edilen cep telefonuna mesaj geldi. Cep telefonu mesaj uyarı sesini fark eden sınav görevlisi, masalar arasında dolaşırken kişilerin üzerinde cep telefonundan mesaj okurken gördü. Cep telefonunu alarak inceleyen görevli, mesaj bölümünde bulundukları sınavın cevap anahtarını görünce önce bina sorumlusu daha sonra polise haber verdi. Sınav görevlileri, üzerinde cep telefonu ve mesaj olarak aldığı cevap anahtarını tespit ettiği 7 kişi hakkında tutanak tuttu. Polis ise üst araması yaptığı 7 kişiyi gözaltına aldı.

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı geçtiğimiz hafta cep telefonuyla sınava girenlere cevap anahtarını gönderdiği iddiası üzerini soruşturma başlatmıştı. Bazı sürücü kurslarının ve kursiyerlerin dosyalarına el koymuştu.

BATMAN'DA EHLİYET SINAVI KRİZİ

Batman'da Yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu Sınavında Başkasının Yerine Sınava Giren 2 Kişi ile Kopya Teşebbüsünde Bulunan 8 Kişi İfadeleri Alındıktan Sonra Serbest Bırakıldı. Batman'da yapılan motorlu taşıtlar sürücü kursu sınavında başkasının yerine sınava giren 2 kişi ile kopya teşebbüsünde bulunan 8 kişi ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. Batman'da değişik okullarda yapılan ehliyet sınavında ağabeyi R.A'nın yerine sınava girmeye çalışan S.A sınav görevlileri tarafından yakalandı. Her iki şahıs da alınan ifadelerinin ardından Cumhuriyet savcılığının talimatı ile salıverildi. Yine aynı sınavda Z.T isimli şahsa ait sınav giriş belgesi ile sınava girmeye çalışan R.E isimli şahıs sınav görevlileri tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Şahıs alınan ifadesinin ardından savcılığının talimatı ile salıverilirken, Z.T isimli şahıs İstanbul'da olduğundan ifadesi alınamadı. Değişik okullarda yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu sınavında kopya çekme girişiminde bulunan 8 kişi hakkında da yasal işlem yapıldı.

AlişanBaşsavcılığıYılmaz Tankut3 AralıkMilletvekiliFeedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar
yukarı