USD (Alış - Satış) : 5,42 - 5,43 EURO (Alış - Satış) : 6,13 - 6,14

Üç maymunu oynamayacağım

Başbakan Erdoğan'ın müzik dünyasının ünlüleriyle yaptığı kahvaltıya davet edilmediğini söyleyen Fatma Girik, üç maymunu oynayamayacağını, Başbakan'ın birlik beraberlik çağrılarını samimi bulmadığını belirtti.

Güncel / 28 Şubat 2010 Pazar 13:09
Üç maymunu oynamayacağım

  Başbakan Erdoğan , aç ; ılım kahvaltısının ikincisini sinema sanatç ; ılarıyla yapacak . Yeşilç ; am ' ın 4 yapraklı yoncası Tü ; rkan Şoray , Filiz Akın , Hü ; lya Koç ; yiğit ve Fatma Girik katılmıyor . Kahvaltıya ç ; ağrılmadığını belirten Girik , &ldquo ; Birlik beraberlik , demokratik aç ; ılım adına yapılan toplantıya bile davet edilirken ayrım yapılıyor&rdquo ; dedi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan geç ; en hafta sonu ilkini mü ; zik dü ; nyasının ü ; nlü ; leriyle yaptığı demokratik aç ; ılım kahvaltısının ikincisini sinema dü ; nyasının ö ; nde gelen isimleriyle yapacak . Başbakan Yardımcısı Hü ; seyin Ç ; elik ' in organize ettiği kahvaltıya Yeşilç ; am ' ın 4 yapraklı yoncası Tü ; rkan Şoray , Filiz Akın , Hü ; lya Koç ; yiğit ve Fatma Girik ise katılmıyor .

Resmi teklif yapılmadı


Milliyet ' in haberine gö ; re geç ; en yıl Cumhurbaşkanı Gü ; l ' ü ; n Ç ; ankaya Buluşması ' na da gitmeyen Şoray , yoğun programı nedeniyle aç ; ılım kahvaltısına katılamayacağını , ancak davetin de gelmediğini belirtti .
Koç ; yiğit ise Başbakanlıktan davet gelmediğini belirtti ve &ldquo ; Mart başında zaten yurtdışında olacağım ama zaten kahvaltıya ç ; ağrılmadım . Ç ; ağrılmadığım bir kahvaltıyla ilgili yorum yapmak istemem&rdquo ; dedi .
Filiz Akın da &ldquo ; O tarihte Tü ; rkiye ' de değiliz . Amerika ' da olacağız . Resmi bir davet de yapılmadı&rdquo ; diye konuştu .

&ldquo ; Halkın sö ; zcü ; sü ; Fato var&rdquo ;

Fatma Girik ise &ldquo ; Başbakan ' ın kahvaltısına davet edildiniz mi?&rdquo ; sorusuna &ldquo ; Ne kahvaltısı? Başbakan evinde mi kahvaltı verecek? Kahvaltıyı da yoksa Emine Hanım mı hazırlayacak?&rdquo ; diye espri yaptı . Kahvaltıya davet edilmediğini belirten Girik , ü ; ç ; maymunu oynayamayacağını , Başbakan ' ın birlik beraberlik ç ; ağrılarını samimi bulmadığını belirtti ve şö ; yle konuştu :
&ldquo ; Ben bu kahvaltıya ç ; ağrılmadım , ç ; ağrılsam da zaten gitmezdim . Birlik beraberlik , demokratik aç ; ılım adına yapılan toplantıya bile davet edilirken ayrım yapılıyor . Bu bile konsepte aykırı . . . Ben Fatma Girik olarak var olan sorunları teğet geç ; emiyorum , ağlayan bir ekonomi var , sokaklarda perişan olan TEKEL işç ; ileri var . Başbakan ' ın beni davet etmemesi gayet doğal . Zaten Başbakan ' ın davetinde yer alıp da , yaşadığımız şu sıkıntılı dö ; nemde birlik beraberlik ç ; ağrılarına kafa sallamak halkın sö ; zcü ; sü ; Fato ' ya ters gelirdi . &rdquo ;

Hü ; lya Avşar gidiyor


Başbakan ' ın sinemacılarla buluşmasına davet edildiğini belirten Hü ; lya Avşar ise &ldquo ; Ayağımdaki kırıktan ö ; tü ; rü ; gidebilirsem ben de gideceğim&rdquo ; dedi . Sinema oyuncusu Kadir İnanır ise henü ; z resmi davetin kendisine iletilmediğini belirtti . Yö ; netmen?Sinan Ç ; etin ise?&ldquo ; Haberim yok ama ç ; ağrılırsam mutlaka giderim&rdquo ; dedi .

Kimlerin adı geç ; iyor?

Başbakan ' ın Dolmabahç ; e ' deki ofisinde vereceği kahvaltıya katılacağı konuşulan 70 ü ; nlü ; isim arasında Hü ; lya Avşar , Tü ; rkan Şoray , Yılmaz Erdoğan , Kadir İnanır , Cü ; neyt Arkın , Necati Şaşmaz , Hale Soygazi , Haldun Dormen , Yıldız Kenter , Ayten Gö ; kç ; er , Mü ; şfik Kenter , Mesut Uç ; akan , Sinan Ç ; etin , Kenan İmirzalıoğlu , Kenan Işık , Mahir Gü ; nşıray , Uğur Yü ; cel , Derviş Zaim , Osman Sınav , Ö ; zgü ; Sırrı Sü ; reyya Ö ; nder , Nuri Bilge Ceylan , Fatih Akın , Ferzan Ö ; zpetek , Ö ; zcan Deniz ve Lale Mansur ' un adı geç ; iyor .

BaşbakanLale MansurFatih AkınCumhurbaşkanıYıldız KenterYAZARLARTAMAMI

SORUNLARLA BAŞA ÇIKMAK

Süleyman Beledioğlu

KUDÜS VE VATAN

Türker Akıncı
Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar
yukarı