USD (Alış - Satış) : 5,32 - 5,33 EURO (Alış - Satış) : 6,08 - 6,09

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı Malatya'da

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı, krizden çıkışın yegane yolunun Türk milletinin hakemliğine gidilmesi olduğunu söyledi.

Siyaset / 28 Şubat 2010 Pazar 13:56
Mhp Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı Malatya'da

  Malatya Anemon Otel ' de basın toplantısı dü ; zenleyen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Deniz Bö ; lü ; kbaşı ' na , Balyoz operasyonu ile ilgili gö ; rü ; şleri soruldu . Bö ; lü ; kbaşı da , eğer varsa bir suç ; ve suç ; lu hukuk kuralları iç ; erisinde ortaya ç ; ıkarılması gerektiğini belirterek şö ; yle konuştu : ' Hukuk kurullarına riayet edilip hızlı ç ; alışılmalıdır . Hukuk kurulları siyasi baskılardan uzak ç ; alışmalıdır . Yasalar ihlal ediliyorsa , o da bir suç ; tur . Hiç ; kimsenin suç ; işleme imtiyazına sahip olmadığını
sö ; ylerken , buna hakim ve savcılar da dahildir . Sayın genel başkanımızın dediği gibi , hukuk eleğinden geç ; mesidir . Elek altında kalanlar hukuk kuralları cerç ; evesinde cezasını gö ; rü ; r , elek ü ; stü ; nde kalanlardan iktidar ö ; zü ; r dilemelidir . Hukuki sü ; recin sonucunu beklemek en doğru olacaktır . Hukuk da doğru işlemelidir . '

Bir basın mensubunun ' Yapılacak erken seç ; imde tek başına iktidar ç ; ıkmazsa ve MHP ile AK Parti koalisyonu durumu ortaya ç ; ıksa , nasıl davranırsınız ' sorusuna Bö ; lü ; kbaşı , ' AKP ile hiç ; bir şekilde bir araya gelemeyiz ' diye cevap verdi .
Erken seç ; im gerektiğini ileri sü ; ren Bö ; lü ; kbaşı , 17 Temmuz 2011 de yapılması planlanan seç ; imleri kimsenin beklemeye tahammü ; lü ; olmadığını sö ; yledi . Sayın başbakan ne kadar aksini sö ; ylese de , krizden ç ; ıkışın yegane yolunun Tü ; rk milletinin hakemliğine gidilmesi olduğunu anlatan Bö ; lü ; kbaşı , şunları sö ; yledi : ' Sahte demokrasi havariliği yapan sayın başbakanın sandıktan kaç ; masının bir izahı yoktur . MHP olarak bu yıl sandığın milletin ö ; nü ; ne getirilmesinin tek ç ; ıkar yol olduğu dü ; şü ; ncesindeyiz . '
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ' ın psikolojini neron psikolojine benzeten Bö ; lü ; kbaşı , ' Herşeyi yakmaya , yıkmaya , kendisiyle birlikte Tü ; rkiye rejiminin geleceğini ateşe atmaya hazır bir psikoloji iç ; indedir . Başıboş , bir serseri mayın gibi Tü ; rkiye ' yi yö ; netmektedir ' iddiasında bulundu .

Bö ; lü ; kbaşı , ö ; zelleştirmenin kamu yararına yapılmadığını savunup , ö ; zelleştirmeyi milli varlıkların yabancılaştırılması olarak gö ; rdü ; klerini dile getirdi . Malatya ' da ö ; zelleştirilen Sü ; merbank ve TEKEL gibi yerlerin durumunu hatırlatan Bö ; lü ; kbaşı , şeker fabrikasının da ö ; zelleştirilmesini tenkit etti .


BaşbakanBalyoz OperasyonuAk PartiMilletvekiliBasın KuruluşuYAZARLARTAMAMI

SORUNLARLA BAŞA ÇIKMAK

Süleyman Beledioğlu

KUDÜS VE VATAN

Türker Akıncı
Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar
yukarı