USD (Alış - Satış) : 5,35 - 5,36 EURO (Alış - Satış) : 6,09 - 6,10

Adac Kart'la Yılda 95 Liraya Sınırsız Yol Yardımı

Almanya'da kurulan ve 39 ülkede yol yardımından tıbbi danışmanlığa kadar pek çok hizmeti barındıran ADAC Kart, yılda 95 liraya Türkiye'de de hizmet vermeye başlıyor.

Yaşam / 28 Şubat 2010 Pazar 11:06
Adac Kart'la Yılda 95 Liraya Sınırsız Yol Yardımı

  1903 yılında Almanya ' da kurulan otomobil kulü ; bü ; ADAC , yol yardımı başlığı altında 39 ü ; lkede , 29 farklı dilde verilen benzeri pek ç ; ok hizmeti ADAC Kart ile Tü ; rkiye ' ye de taşıyor .
ADAC Kart , İstanbul ' da Sakıp Sabancı Mü ; zesi ' nde dü ; zenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı . Toplantıda Almanya ve bü ; tü ; n Avrupa ' da Sarı Melekler olarak tanınan ADAC ' ın Yö ; netim Kurulu Ü ; yesi Stefan Wunderlich , Genel Mü ; dü ; rü ; Dietrich Hiede ve Tü ; rkiye Genel Mü ; dü ; rü ; Yasemin Deniz Saral yer aldı . 2008 yılında 105 yıllık geleneğini bir yana bırakıp Almanya dışında ilk kez bir şirket kuran ve Tü ; rkiye ' yi ikinci merkez seç ; en ADAC , Almanya ' da 100 yıl boyunca adım adım ç ; alışarak elde ettiği gü ; veni Tü ; rkiye ' de , Tü ; rk mü ; şterilere taşımayı hedefliyor . ADAC Kart ' ı rakiplerinden ayıran da bu gü ; ven ve ' koşulsuz , sınırsız ' hizmet anlayışı .

Yol yardımı hizmetlerinden sayı sınırlaması olmaksızın , ö ; rneğin bir kaza anında haklı olup olunmadığına bakılmaksızın yararlanılıyor .
ADAC Yö ; netim Kurulu Ü ; yesi Stefan Wunderlich Tü ; rkiye ' ye her yıl 5 milyondan fazla Alman turistin geldiğini , Almanya ' da yaşayan Tü ; rklerin bü ; yü ; k bö ; lü ; mü ; nü ; n de mü ; şterileri olduğunu hatırlatarak Asya ve Avrupa arasında bir kö ; prü ; olan Tü ; rkiye ' yi bu yakınlık ve bü ; yü ; me potansiyeli sebebiyle seç ; tiklerini anlattı .

Wunderlich , 2008 yılından bu yana birkaç ; milyon euroyu aşan yatırımla , tedarikç ; i sayısını , ç ; alışan sayısını 2 ' ye katladıklarını ve Tü ; rkiye ' deki bü ; tü ; n hedeflerine ulaştıklarını kaydetti .
Tü ; rkiye ' de 7 gü ; n 24 saat hizmet vereceklerini sö ; yleyen Wunderlich , ö ; zellikle Tü ; rk mü ; şterilerin yolculukta ambulanstan tercü ; mana , araç ; arızasından kazaya kadar pek ç ; ok alanda ü ; cretsiz yardım alabilecekleri ADAC Kart ' ın ' ADAC gü ; vencesiyle yola devam ' anlamına geldiğini sö ; yledi . Wunderlich Tü ; rkiye ' de ç ; ocuklar , genç ; ler ve yetişkinler iç ; in bü ; yü ; k projeler yapmayı hedeflediklerini de sö ; zlerine ekledi .
ADAC Genel Mü ; dü ; rü ; Dietrich Hiede , ADAC Kart iç ; in Tü ; rkiye ' de teknik destekten , tıbbi yardıma kadar hizmet iç ; in eğitim ve kaliteye dayanan bir ağ kurduklarını anlattı . Hiede , Tü ; rkiye ' nin Avrupa ' ya aç ; ılan ö ; nemli bir ü ; lke olduğunu , ADAC Kart ' ın farklı hizmetlerinin de kısa sü ; rede Tü ; rkiye ' ye geleceğini sö ; yledi .

ADAC Tü ; rkiye Genel Mü ; dü ; rü ; Yasemin Deniz Saral ise 95 lira yıllık ü ; cretle sunulan geniş hizmet yelpazesinin araç ; yardımı , konut yardımı , tıbbi yardım ile seyahat ve bilgi hizmetlerini birarada kapsadığını hatırlattı . Bunun pazarda bulunan diğer ü ; rü ; nlerin ç ; ok altında bir fiyat olduğunu sö ; yleyen Saral , bunu , ADAC ' ın koşulsuz ve sınırsız hizmet anlayışı kullanım sayısında bir sınırlama olmadan araç ; ta bulunan herkes iç ; in gerç ; ekleştirdiklerine de dikkat ç ; ekti . Tü ; rkiye ç ; apında bin 800 ç ; ekici ile hizmet
verdiklerini anlatan Saral , Tü ; rkiye şartlarında olay yerine ortalama 25 dakikada ulaştıklarını ve bunu kaliteyi koruyarak yaptıklarını belirtti .
ADAC Tü ; rkiye Genel Mü ; dü ; rü ; Yasemin Deniz Saral , 39 ü ; lkede , 29 farklı dilde yaklaşık 17 milyon kişiye hizmet verdiklerini , Tü ; rkiye ' de ilk yılda 10 bin kişiyi ADAC ailesine katmayı hedeflediklerini sö ; yledi .

AvrupaAlmanyaBasın KuruluşuSakıp SabancıYAZARLARTAMAMI

SORUNLARLA BAŞA ÇIKMAK

Süleyman Beledioğlu

KUDÜS VE VATAN

Türker Akıncı
Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar
yukarı