USD (Alış - Satış) : 5,32 - 5,33 EURO (Alış - Satış) : 6,08 - 6,09

27 Şubat Süper Loto Çekiliş Sonuç Paneli

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen Sayısal Loto'nun 27 Şubat 2010 tarihli çekiliş sonuçları belirlendi.

Diğer / 28 Şubat 2010 Pazar 07:42
27 Şubat Süper Loto Çekiliş Sonuç Paneli

  Sayısal Loto Milli Piyango İdaresi tarafından dü ; zenlenen , katılımcıların 1-49 sayı kü ; mesi iç ; inden ç ; ekilişle belirlenecek olan 6 , 5 , 4 , ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ' oyun ' olarak da ifade edilen şans oyunu olarak tanımlanmaktadır .

İşte 27 Şubat 2010 tarihli haftanın şanslı numaraları ; 1 , 8 , 10 , 19 , 36 , 37

Sayısal Loto Milli Piyango İdaresi tarafından dü ; zenlenen , katılımcıların 1-49 sayı kü ; mesi iç ; inden ç ; ekilişle belirlenecek olan 6 , 5 , 4 , ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ' oyun ' olarak da ifade edilen şans oyunu olarak tanımlanmaktadır .

Ç ; ekiliş ö ; zel ç ; ekiliş kü ; resi kullanılarak oyun planına gö ; re dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesi esasına dayanmaktadır . Ç ; ekilişler İdarece belirlen gü ; n ve saatte gerç ; ekleştirmektedir .

İkramiyelerin ö ; denmesinde yetkileri dâ ; hilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yü ; kü ; mlü ; kılınmıştır .
İkramiyelerin , bayiler ve Şubelerce ö ; denme sü ; releri idarece belirleniyor . İkramiyeler , ç ; ekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geç ; tikten sonra zaman aşımına uğruyor .
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte , tahrif edilmiş , yırtılmış , zaman aşımına uğramış , iptal edilmiş biletlere ikramiye ö ; denmiyor . Bir bilete ikramiye ö ; denebilmesi iç ; in en az ç ; ekilen sayılar , barkot , bilet gü ; venlik numarası ve arka yü ; zü ; ndeki bilet seri numarasının aç ; ık şekilde okunması gerekiyor .
Sayısal loto oyununda bir kaç ; hafta ü ; st ü ; ste altı numarayı doğru tahmin eden ç ; ıkmaması ü ; zerine ertesi haftalara devir sayısının artması , hâ ; sılatın ç ; ok yü ; ksek olması ü ; zerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle , ' Bir haftaya ait oyunda altı bilen ç ; ıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye , ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak ü ; zere devrediliyor .

Bu şekilde yapılacak devir ü ; ç ; haftadan fazla olamıyor . Dö ; rdü ; ncü ; haftada altı numarayı doğru tahmin eden ç ; ıkmazsa , bu gruba ayrılan tutar , ö ; nceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı ( olmaması halinde dö ; rt numarayı ) bilenler arasında dağıtılır . ' olarak belirlenmiş durumudur .
Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında ç ; ekiliş heyeti ve noter huzurunda gerç ; ekleştirilen sayısal loto oyunu 1 Kasım 1997 tarihinden itibaren , halkın huzurunda eğlence programı eşliğinde saat 21 . 00 - 22 . 30 arasında gerç ; ekleştirilmeye başlandı .

İKRAMİYELER NEREDEN ALINACAK?

( 3 ) ve ( 4 ) bilenlere , ikramiyeleri Loto bayilerinden ,
( 5 ) bilenlere , ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden ,
( 6 ) bilenlere ise , ikramiyeleri MPİ Genel Mü ; dü ; rlü ; ğü ; mü ; z tarafından ö ; denecektir .

Milli PiyangoTrt 1SayılarSayısal LotoYAZARLARTAMAMI

SORUNLARLA BAŞA ÇIKMAK

Süleyman Beledioğlu

KUDÜS VE VATAN

Türker Akıncı
Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar
yukarı