USD (Alış - Satış) : 4,71 - 4,72 EURO (Alış - Satış) : 5,48 - 5,49

Bayram'a özel kredi fırsatları

8 banka yüzde 0.59 ile yüzde 1.7 arasında değişen oranlarla bayram için kredi paketleri belirledi.

Ekonomi / 05 Eylül 2009 Cumartesi 10:56
Bayram'a özel kredi fırsatları

 

Bankaların , bu yıl bayram hazırlıkları iç ; in kollarını daha erken sıvadı . Bayram hazırlıkları ile okul hazırlıklarının bu yıl aynı dö ; neme denk gelmesi ise bayram paketlerini ç ; oğalttı . Dü ; nya gazetesinin haberine gö ; re , bazı bankalar sadece bayram paketlerini tek bir ü ; rü ; nle oluştururken bazı bankaların paketleri birden fazla seç ; enekten oluşuyor . Hali hazırda devam eden faiz indirimi ve buna ilişkin kullandırımlarını devam ettiren bankaların 6 -12 aylık tü ; ketici kredisi faizleri %1 . 5 ile 1 . 9 arasında değişim gö ; steriyor . Bayram kredilerinde ise faiz oranları yü ; zde 0 . 59 ' a kadar dü ; şü ; yor . İşte bank bazında Şeker Bayramı ' na ö ; zel krediler . . .

İş Bankası ' ndan yü ; zde 0 . 65 faizle bayram kredisi

Tü ; rkiye İş Bankası , her bayram ö ; ncesinde olduğu gibi ' Geleneksel Bayram Kredisi ' ile mü ; şterilerine 10 ay vadeye kadar yü ; zde 0 , 65 faizle kaynak kullandıracak . İş Bankası ' ndan yapılan aç ; ıklamada , geleneksel bayram kredisi kampanyasının , nakit ihtiyacı olanlara bayramda rahat bir nefes aldıracağı belirtildi . Kampanyadan , aylık yü ; zde 0 , 65 faiz oranı ya da peşin komisyon ö ; deyerek faizsiz olmak ü ; zere 5 bin TL ' ye kadar 10 ay vadeli yararlanılabileceği duyuruldu . Buarada banka ıÜ ; ü ; 30 Eylü ; l ' e dek sü ; recek olan Yü ; ksek Ö ; ğrenim Kredisi kampanyasında 12 ay vadeli 25 bin TL ' ye kadar Yü ; ksek Ö ; ğrenim Kredisi faiz oranını yü ; zde 1 , 35 olarak belirledi .

Akbank ' tan , 10 bin liraya kadar yü ; zde 1 . 15 ile kredi

Akbank , bayrama ö ; zel olarak 30 Eylü ; l ' e kadar sü ; recek yeni bir kampanyaya başladı . Yapılan aç ; ıklamada , kampanyanın tü ; m mü ; şterileri kapsadığı , kampanyada faiz oranının yü ; zde 1 . 15 ve masrafının 200 TL olduğu belirtildi . Kampanya ile daha yü ; ksek kredi tutarı ve daha yü ; ksek vade ile kredi kullandırılabilirken , bayram kredisinden faydalanan mü ; şterilerin 10 bin TL ' ye kadar ve 2 yıl vadeye kadar kredi kullanabilecekleri ve faizin yü ; zde 1 . 15 olduğu kaydedildi .

Garanti ' den ' Aç ; ık Bü ; fe Kredi '

Garanti Bankası , Ramazan ' a ö ; zel ' Aç ; ık Bü ; fe Kredi ' kampanyasını başlattı . Yapılan aç ; ıklamada , yaklaşan bayram iç ; in ihtiyaç ; ların karşılanması amacıyla , kampanya kapsamında , 5 ç ; eşit kredi paketinin sunulduğu kampanya kapsamında ; yü ; zde 0 . 59 faizli ve 159 TL masraflı dü ; şü ; k faizli kredi , yü ; zde 1 . 59 faizli ve masrafsız kredi , yü ; zde 0 faizli kredi , bonus hediyeli kredi ve taksit hediyeli kredi paketlerinin olduğu belirtildi .

Denizbank ' tan ' İndirimli Dü ; şeş Kredi '

Denizbank , ' İndirimli Dü ; şeş Kredi ' yi , bayram ve okul harcamalarını gö ; z ö ; nü ; ne alarak ö ; zel faiz oranlarıyla sunuyor . Banka , bu kapsamda mü ; şterilerine yü ; zde 0 . 66 ' dan başlayan faizler ve 66 aya kadar vade seç ; enekleri sunuyor . Aç ; ıklamada , kredinin en ö ; nemli ö ; zelliğinin dü ; şü ; k faiz avantajı ile uzun vade seç ; eneğini birlikte sunması ve mü ; şteri tercihine gö ; re taksitlerin 2010 yılından itibaren başlatılabilmesi olduğu belirtildi . Yü ; zde 0 . 66 faiz oranı ile 12 aya kadar veya yü ; zde 1 . 49 faiz oranıyla 66 aya kadar vade imkanı sunulduğu kaydedildi . Yapılan aç ; ıklamada , ' Okulların aç ; ılması ve bayram sü ; reci ile artan tü ; ketici ihtiyaç ; larını karşılayarak onların dö ; nemsel finansman ihtiyaç ; larına en uygun ö ; deme seç ; enekleriyle cevap veren Banka olmak bizim iç ; in ö ; nemli . Bu dö ; nemde İhtiyaç ; Kredileri pazarının , yılın geç ; en dö ; nemlerine gö ; re daha hızlı bü ; yü ; mesini bekliyoruz . Biz de bu dö ; nemde , tü ; ketici ihtiyaç ; larını karşılayarak pazar payımızı artırmaya devam etmeyi hedefliyoruz ' denildi .

Yapı Kredi , bayram kredisine ilave diğer paketleri de revize etti

Yapı Kredi , her bayram ö ; ncesinde olduğu gibi , bu yıl da Ramazan Bayramı ' na ö ; zel kredi ü ; rü ; nleri sunarken ö ; zellikle bu yıl , mü ; şterilerin farklı beklenti ve ihtiyaç ; larına gö ; re ö ; zel olarak oluşturulmuş ü ; ç ; ayrı tip kredi seç ; eneğinin hazırlandığını kaydetti . Bu bayram , ' Faizsiz Kredi ' ile , vade sonuna kadar hiç ; faiz ö ; demeden , sadece peşin komisyon ö ; deyerek bu krediyi kullanabilme ayrıcalığına kavuşuyor . Faizsiz Kredi , maksimum 5 bin TL iç ; in ve 12 aylık vadede kullanabiliyor . ' Masrafsız Kredi ' sayesinde ise , hiç ; bir masraf veya komisyon ö ; denmeyen , sadece faiz ö ; deyerek kullanabilecek bir kredi ü ; rü ; nü ; sunuluyor ' Masrafsız Kredi ' de tutar ve vade sınırı 10 bin TL ve 24 ay . Faizsiz Kredi ve Masrafsız Kredi seç ; enekleri 30 Eylü ; l 2009 ' a kadar geç ; erli olacak . Yapı Kredi Perakende Bankacılık Yö ; netimi Pazarlama Grupları Başkanı Hakan Kaplan , ' Ayrıca , mayıs ayında mü ; şterilerine sunmaya başlanan Ç ; iç ; ek Gibi Kredi , Ramazan Bayramı ' na ö ; zel yü ; zde 0 . 64 ' den başlayan faiz oranıyla maksimum 36 aya kadar ve ü ; st sınır 20 bin TL olarak tekrar revize edildi . Bu ü ; rü ; nlerin yanı sıra , Banka ' nın kamu ç ; alışanlarına , maaşlarını Yapı Kredi ' den alan mü ; şterilerine , bankanın sadakat programı olan Benim Param ve Ailem ü ; yelerine ö ; nerilen ö ; zel fiyatlı bireysel ihtiyaç ; kredi uygulamasına Ramazan dö ; neminde de devam edilecek . Yaklaşık 500-700 bin kişinin bu kredilerden yararlanmak ü ; zere başvuruda bulunacağı tahmin ediliyor ' dedi .

Şekerbank ' tan , iki ay taksit ertelemeli ve kefilsiz kredi

Şekerbank , 1-30 Eylü ; l tarihleri arasında tü ; m bireysel mü ; şterilerinin finansman ihtiyaç ; larını karşılamak amacıyla 2 ay taksit ertelemeli ve kefilsiz bayram kampanyası başlattı . Yapılan aç ; ıklamada , ' İhtiyaç ; Kredisi Bayram Kampanyası ' nın farklı kredi taleplerine gö ; re farklı vadeler ve faiz oranları ile sunulduğu belirtildi . Banka ' nın , maksimum 5 . 000 TL kredi ve 3 - 12 ay vade iç ; in yü ; zde 0 . 79 oranında faiz uygularken , 13-60 ay vade iç ; in yü ; zde 1 . 24 oranında faiz uygulayacak . 10 . 000 TL ' ye kadar olan bayram kredisinin faiz oranı ise 3-12 ay vade iç ; in yü ; zde 0 . 99 , 13-60 ay vade iç ; in de yü ; zde 1 . 29 olacak . Şekerbank ' ın maksimum 25 . 000 TL krediye uygulayacağı faiz oranı da 3-12 ay vade iç ; in yü ; zde 1 . 09 , 13-60 ay vade iç ; in de yü ; zde 1 . 34 olacağı belirtildi .

Citibank , yü ; zde 0 . 99 ' dan başlayan faiz ile sunuyor

Citibank , yü ; zde 0 . 99 ' dan başlayan faiz oranları ile bayram dö ; nemine ö ; zel kredi paketi sunuyor . Citibank tarafından sunulan ve maksimum kredi tutarı 3 bin TL olan bu kredilerden yü ; zde 0 . 99 ' dan başlayan faiz oranları , 99 TL masraf ve 12 ay vade ile yararlanılacağı duyuruldu . Citibank Tü ; rkiye Tü ; ketici Kredileri ve Pazarlama Bö ; lü ; m Başkanı Enis Kurtoğlu : ' Bireysel bankacılık alanında krediler ö ; nem kazanmaya devam ediyor . Mü ; şterilerimizin beklentileri ve ihtiyaç ; ları yö ; nü ; nde ü ; rü ; n yelpazemizi yeni kredi paketleri ile genişletiyoruz . Bayram dö ; nemine ö ; zel %0 . 99 ' dan başlayan faiz oranları ile sunduğumuz yeni kredi paketinden yararlanmak isteyen mü ; şterilerimiz , şubelerimiz ve kredi merkezlerimizin yanı sıra , telefon bankacılığı ve internet bankacılığı gibi son yıllarda kullanımı hızla artan kanallardan da başvuru yapabiliyor ' dedi .

Anadolubank ' ın kredisi işsizlik sigortası hediyeli

Anadolubank , Şeker Bayramı alışverişi , okul masrafları ve kışlık hazırlıklar iç ; in ' ' Bayram Ettiren Kredi ' ' adı altında bir kredi paketi hazırladı . Anadolubank ' tan yapılan aç ; ıklamada , tutarı ne olursa olsun 90 lira sabit komisyonlu , yü ; zde 1 . 49 sabit faizli ve 36 aya kadar vade seç ; enekli kredinin , işsizlik sigortası hediyeli olduğu kaydedildi .

Bonusİş BankasıŞekerbankRamazan BayramıHakan KaplanYAZARLARTAMAMI

SORUNLARLA BAŞA ÇIKMAK

Süleyman Beledioğlu

KUDÜS VE VATAN

Türker Akıncı
Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar
yukarı