USD (Alış - Satış) : 3,94 - 3,94 EURO (Alış - Satış) : 4,67 - 4,68

Bayram'a özel kredi fırsatları

8 banka yüzde 0.59 ile yüzde 1.7 arasında değişen oranlarla bayram için kredi paketleri belirledi.

Ekonomi / 05 Eylül 2009 Cumartesi 10:56
Bayram'a özel kredi fırsatları

 

Bankaların , bu yıl bayram hazırlıkları iç ; in kollarını daha erken sıvadı . Bayram hazırlıkları ile okul hazırlıklarının bu yıl aynı dö ; neme denk gelmesi ise bayram paketlerini ç ; oğalttı . Dü ; nya gazetesinin haberine gö ; re , bazı bankalar sadece bayram paketlerini tek bir ü ; rü ; nle oluştururken bazı bankaların paketleri birden fazla seç ; enekten oluşuyor . Hali hazırda devam eden faiz indirimi ve buna ilişkin kullandırımlarını devam ettiren bankaların 6 -12 aylık tü ; ketici kredisi faizleri %1 . 5 ile 1 . 9 arasında değişim gö ; steriyor . Bayram kredilerinde ise faiz oranları yü ; zde 0 . 59 ' a kadar dü ; şü ; yor . İşte bank bazında Şeker Bayramı ' na ö ; zel krediler . . .

İş Bankası ' ndan yü ; zde 0 . 65 faizle bayram kredisi

Tü ; rkiye İş Bankası , her bayram ö ; ncesinde olduğu gibi ' Geleneksel Bayram Kredisi ' ile mü ; şterilerine 10 ay vadeye kadar yü ; zde 0 , 65 faizle kaynak kullandıracak . İş Bankası ' ndan yapılan aç ; ıklamada , geleneksel bayram kredisi kampanyasının , nakit ihtiyacı olanlara bayramda rahat bir nefes aldıracağı belirtildi . Kampanyadan , aylık yü ; zde 0 , 65 faiz oranı ya da peşin komisyon ö ; deyerek faizsiz olmak ü ; zere 5 bin TL ' ye kadar 10 ay vadeli yararlanılabileceği duyuruldu . Buarada banka ıÜ ; ü ; 30 Eylü ; l ' e dek sü ; recek olan Yü ; ksek Ö ; ğrenim Kredisi kampanyasında 12 ay vadeli 25 bin TL ' ye kadar Yü ; ksek Ö ; ğrenim Kredisi faiz oranını yü ; zde 1 , 35 olarak belirledi .

Akbank ' tan , 10 bin liraya kadar yü ; zde 1 . 15 ile kredi

Akbank , bayrama ö ; zel olarak 30 Eylü ; l ' e kadar sü ; recek yeni bir kampanyaya başladı . Yapılan aç ; ıklamada , kampanyanın tü ; m mü ; şterileri kapsadığı , kampanyada faiz oranının yü ; zde 1 . 15 ve masrafının 200 TL olduğu belirtildi . Kampanya ile daha yü ; ksek kredi tutarı ve daha yü ; ksek vade ile kredi kullandırılabilirken , bayram kredisinden faydalanan mü ; şterilerin 10 bin TL ' ye kadar ve 2 yıl vadeye kadar kredi kullanabilecekleri ve faizin yü ; zde 1 . 15 olduğu kaydedildi .

Garanti ' den ' Aç ; ık Bü ; fe Kredi '

Garanti Bankası , Ramazan ' a ö ; zel ' Aç ; ık Bü ; fe Kredi ' kampanyasını başlattı . Yapılan aç ; ıklamada , yaklaşan bayram iç ; in ihtiyaç ; ların karşılanması amacıyla , kampanya kapsamında , 5 ç ; eşit kredi paketinin sunulduğu kampanya kapsamında ; yü ; zde 0 . 59 faizli ve 159 TL masraflı dü ; şü ; k faizli kredi , yü ; zde 1 . 59 faizli ve masrafsız kredi , yü ; zde 0 faizli kredi , bonus hediyeli kredi ve taksit hediyeli kredi paketlerinin olduğu belirtildi .

Denizbank ' tan ' İndirimli Dü ; şeş Kredi '

Denizbank , ' İndirimli Dü ; şeş Kredi ' yi , bayram ve okul harcamalarını gö ; z ö ; nü ; ne alarak ö ; zel faiz oranlarıyla sunuyor . Banka , bu kapsamda mü ; şterilerine yü ; zde 0 . 66 ' dan başlayan faizler ve 66 aya kadar vade seç ; enekleri sunuyor . Aç ; ıklamada , kredinin en ö ; nemli ö ; zelliğinin dü ; şü ; k faiz avantajı ile uzun vade seç ; eneğini birlikte sunması ve mü ; şteri tercihine gö ; re taksitlerin 2010 yılından itibaren başlatılabilmesi olduğu belirtildi . Yü ; zde 0 . 66 faiz oranı ile 12 aya kadar veya yü ; zde 1 . 49 faiz oranıyla 66 aya kadar vade imkanı sunulduğu kaydedildi . Yapılan aç ; ıklamada , ' Okulların aç ; ılması ve bayram sü ; reci ile artan tü ; ketici ihtiyaç ; larını karşılayarak onların dö ; nemsel finansman ihtiyaç ; larına en uygun ö ; deme seç ; enekleriyle cevap veren Banka olmak bizim iç ; in ö ; nemli . Bu dö ; nemde İhtiyaç ; Kredileri pazarının , yılın geç ; en dö ; nemlerine gö ; re daha hızlı bü ; yü ; mesini bekliyoruz . Biz de bu dö ; nemde , tü ; ketici ihtiyaç ; larını karşılayarak pazar payımızı artırmaya devam etmeyi hedefliyoruz ' denildi .

Yapı Kredi , bayram kredisine ilave diğer paketleri de revize etti

Yapı Kredi , her bayram ö ; ncesinde olduğu gibi , bu yıl da Ramazan Bayramı ' na ö ; zel kredi ü ; rü ; nleri sunarken ö ; zellikle bu yıl , mü ; şterilerin farklı beklenti ve ihtiyaç ; larına gö ; re ö ; zel olarak oluşturulmuş ü ; ç ; ayrı tip kredi seç ; eneğinin hazırlandığını kaydetti . Bu bayram , ' Faizsiz Kredi ' ile , vade sonuna kadar hiç ; faiz ö ; demeden , sadece peşin komisyon ö ; deyerek bu krediyi kullanabilme ayrıcalığına kavuşuyor . Faizsiz Kredi , maksimum 5 bin TL iç ; in ve 12 aylık vadede kullanabiliyor . ' Masrafsız Kredi ' sayesinde ise , hiç ; bir masraf veya komisyon ö ; denmeyen , sadece faiz ö ; deyerek kullanabilecek bir kredi ü ; rü ; nü ; sunuluyor ' Masrafsız Kredi ' de tutar ve vade sınırı 10 bin TL ve 24 ay . Faizsiz Kredi ve Masrafsız Kredi seç ; enekleri 30 Eylü ; l 2009 ' a kadar geç ; erli olacak . Yapı Kredi Perakende Bankacılık Yö ; netimi Pazarlama Grupları Başkanı Hakan Kaplan , ' Ayrıca , mayıs ayında mü ; şterilerine sunmaya başlanan Ç ; iç ; ek Gibi Kredi , Ramazan Bayramı ' na ö ; zel yü ; zde 0 . 64 ' den başlayan faiz oranıyla maksimum 36 aya kadar ve ü ; st sınır 20 bin TL olarak tekrar revize edildi . Bu ü ; rü ; nlerin yanı sıra , Banka ' nın kamu ç ; alışanlarına , maaşlarını Yapı Kredi ' den alan mü ; şterilerine , bankanın sadakat programı olan Benim Param ve Ailem ü ; yelerine ö ; nerilen ö ; zel fiyatlı bireysel ihtiyaç ; kredi uygulamasına Ramazan dö ; neminde de devam edilecek . Yaklaşık 500-700 bin kişinin bu kredilerden yararlanmak ü ; zere başvuruda bulunacağı tahmin ediliyor ' dedi .

Şekerbank ' tan , iki ay taksit ertelemeli ve kefilsiz kredi

Şekerbank , 1-30 Eylü ; l tarihleri arasında tü ; m bireysel mü ; şterilerinin finansman ihtiyaç ; larını karşılamak amacıyla 2 ay taksit ertelemeli ve kefilsiz bayram kampanyası başlattı . Yapılan aç ; ıklamada , ' İhtiyaç ; Kredisi Bayram Kampanyası ' nın farklı kredi taleplerine gö ; re farklı vadeler ve faiz oranları ile sunulduğu belirtildi . Banka ' nın , maksimum 5 . 000 TL kredi ve 3 - 12 ay vade iç ; in yü ; zde 0 . 79 oranında faiz uygularken , 13-60 ay vade iç ; in yü ; zde 1 . 24 oranında faiz uygulayacak . 10 . 000 TL ' ye kadar olan bayram kredisinin faiz oranı ise 3-12 ay vade iç ; in yü ; zde 0 . 99 , 13-60 ay vade iç ; in de yü ; zde 1 . 29 olacak . Şekerbank ' ın maksimum 25 . 000 TL krediye uygulayacağı faiz oranı da 3-12 ay vade iç ; in yü ; zde 1 . 09 , 13-60 ay vade iç ; in de yü ; zde 1 . 34 olacağı belirtildi .

Citibank , yü ; zde 0 . 99 ' dan başlayan faiz ile sunuyor

Citibank , yü ; zde 0 . 99 ' dan başlayan faiz oranları ile bayram dö ; nemine ö ; zel kredi paketi sunuyor . Citibank tarafından sunulan ve maksimum kredi tutarı 3 bin TL olan bu kredilerden yü ; zde 0 . 99 ' dan başlayan faiz oranları , 99 TL masraf ve 12 ay vade ile yararlanılacağı duyuruldu . Citibank Tü ; rkiye Tü ; ketici Kredileri ve Pazarlama Bö ; lü ; m Başkanı Enis Kurtoğlu : ' Bireysel bankacılık alanında krediler ö ; nem kazanmaya devam ediyor . Mü ; şterilerimizin beklentileri ve ihtiyaç ; ları yö ; nü ; nde ü ; rü ; n yelpazemizi yeni kredi paketleri ile genişletiyoruz . Bayram dö ; nemine ö ; zel %0 . 99 ' dan başlayan faiz oranları ile sunduğumuz yeni kredi paketinden yararlanmak isteyen mü ; şterilerimiz , şubelerimiz ve kredi merkezlerimizin yanı sıra , telefon bankacılığı ve internet bankacılığı gibi son yıllarda kullanımı hızla artan kanallardan da başvuru yapabiliyor ' dedi .

Anadolubank ' ın kredisi işsizlik sigortası hediyeli

Anadolubank , Şeker Bayramı alışverişi , okul masrafları ve kışlık hazırlıklar iç ; in ' ' Bayram Ettiren Kredi ' ' adı altında bir kredi paketi hazırladı . Anadolubank ' tan yapılan aç ; ıklamada , tutarı ne olursa olsun 90 lira sabit komisyonlu , yü ; zde 1 . 49 sabit faizli ve 36 aya kadar vade seç ; enekli kredinin , işsizlik sigortası hediyeli olduğu kaydedildi .

Bonusİş BankasıŞekerbankRamazan BayramıHakan KaplanFeedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar
yukarı