USD (Alış - Satış) : 3,83 - 3,83 EURO (Alış - Satış) : 4,51 - 4,52

Kellere Biomed önerisi

Tuba Grup Dış Ticaret Genel Müdürü Tuba Özdoğan, Biomed Saç çıkartıcı ve Dökülmeyi tedavi edici Ampul ve Şampuanla kelliğin tarihe karışacağını söyledi.

Sağlık / 21 Ağustos 2009 Cuma 14:12
Kellere Biomed önerisi

 

Avrupa pazarında bü ; yü ; k ilgi gö ; ren Biomed Saç ; Ç ; ıkartıcı ve Dö ; kü ; lmeyi tedavi edici Biyoteknolojik Ampul ve Şampuan setinin Tü ; rkiye ' de Tuba Grup aracılığıyla pazarlanmaya başladığını anlatan Ö ; zdoğan , Sağlık Bakanlığı ' nın izni dahilinde satılan ü ; rü ; nü ; n saç ; sorunu yaşayanlar iç ; in bü ; yü ; k umut olacağını kaydetti .
Biomed paketenin Tü ; rkiye ' de Sağlık Bakanlığı ' nın izni ile gü ; ç ; lü ; saç ; ç ; ıkartıcı ve kelleşmeyi ö ; nleyici formü ; lü ; sayesinde Tü ; rkiye ' de saç ; sız gezmek istemeyenlerin yepyeni tercihi olduğunu belirten Tuba Ö ; zdoğan , &ldquo ; Dü ; nya Tıp literatü ; rü ; nde en etkili ve hızlı saç ; ç ; ıkarıcı formü ; lü ; ile tanınan BIOMED bü ; tü ; n Avrupa Birliği ü ; lkelerinde Dermatoloji Tıp Otoriteleri ' nin ve eczacıların , kelleşme problemi ile mü ; cadele edenler iç ; in ö ; nerdiği saç ; ç ; ıkarıcı ve dö ; kü ; lmeye karşı tam etkili bir reç ; etedir&rdquo ; diye konuştu .
Tuba Ö ; zdoğan , tü ; keticilerin www . naturecza . com ' da bulabileceği BIOMED in biyoteknolojik ü ; stü ; nlü ; ğü ; ile saç ; ç ; ıkarmadaki gü ; ç ; lü ; fonksiyonunu ise şö ; yle aç ; ıkladı . , &ldquo ; Saç ; derisinin altını tedavi ederek saç ; lı deriyi ısıtır ve saç ; lı derinin ü ; zerinde bulunan meridyen denilen bö ; lgeyi harekete geç ; irerek deri ü ; zerinde boş havayı yok eder ve kanı hareketlendirir . BIOMED saç ; ın vazgeç ; ilmez doğal yaşam enerjisi olan bu alana kanı yeniden kazandırarak saç ; lı deriyi beslemektedir . İşte BIOMED bu biyoteknolojik ü ; stü ; nlü ; ğü ; sayesinde kafa derisi ü ; zerinde saç ; lı deriyi besleyerek besin dengesini sağlayarak gü ; ç ; lü ; bir saç ; ç ; ıkarıcı ö ; zelliğini klinik olarak kanıtlamaktadır . BIOMED Ampul ve Şampuan ' ın ikinci ve en ö ; nemli tedavi gü ; cü ; formü ; lasyonundaki ileri biyoteknoloji ile gü ; ç ; lü ; kan dolaşımı sirkü ; lasyonu ile ana saç ; hü ; crelerini harekete geç ; irerek ve yeni hü ; cre ü ; retimini stimü ; le ederek saç ; ın ç ; ıkış sağladığı folekü ; lleri yeniden işlevsel hale getirir ve bö ; ylelikle sağlıklı , gü ; r saç ; ların yeniden ç ; ıkışını sağlamaktadır . &rdquo ;
BIOMED Ampul ve Şampuan ' ın iç ; eriğindeki aktif bileşenler ile saç ; lı derinin ü ; stü ; ndeki ö ; lü ; hü ; creleri temizleyerek , saç ; ç ; ıkarmada gö ; revli olan yeni hü ; creleri aktif hale getirdiğini belirten Ö ; zdoğan , &ldquo ; BIOMED Ampul ve Şampuan ' ın benzerleri ile kıyaslandığında alışılmadık ve karakteristik bu ü ; stü ; n fonksiyon ile kelleşmeye neden olan ö ; lü ; deri soyma biyoteknolojisi sayesinde epitel yağ hü ; crelerini eriterek saç ; ın ç ; ıkış yaptığı folekü ; llerin mekanizmasına adeta yeni bir hayat vererek kelleşme sü ; recini yavaşlatarak yok etmektedir . Aynı zamanda Biomed saç ; ç ; ıkarmakla sorumlu yeni hü ; crelerin oluşumu iç ; in gerekli mikro elementler ve aminoasit takviyesini gerç ; ekleştirerek saç ; sız bö ; lgede saç ; ın ç ; ıkmasını ve saç ; lı derideki ayva tü ; ycü ; klerini kalınlaştırarak saç ; teline dö ; nü ; şü ; mü ; nü ; sağlamaktadır . BIOMED Ampul ve Şampuan ' ın bu ü ; stü ; n biyoteknoljik ö ; zelliği ile formü ; lasyonu saç ; folekü ; llerine doğrudan ulaşır hızlı ve tam bir etki gö ; stermektedir&rdquo ; diye konuştu .

Sağlık BakanlığıAvrupaAvrupa BirliğiMeridyenFeedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar
yukarı